هدر اصلی
1390/04/15 14:33:00
سرویس سیاسی
کوچک‌زاده با اشاره به نقش سپاه در در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی:

ناجوانمردان و گروه‌های منحرف با سپاه دشمنی می‌کنند

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به مجاهدت‌های پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، تاکید کرد: ناجوانمردان و گروه‌های منحرف با سپاه دشمنی می‌کنند.
ناجوانمردان و گروه‌های منحرف با سپاه دشمنی می‌کنند عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با اشاره به مجاهدت‌های پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف، تاکید کرد: ناجوانمردان و گروه‌های منحرف با سپاه دشمنی می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/995.jpg ناجوانمردان,و,گروه‌های,منحرف,با,سپاه,دشمنی,می‌کنند Icana

"مهدی کوچک‌زاده" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره روز پاسدار و نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: روز پاسدار روز گرامی داشت کسانی است که اگر نبودند کشور هم نبود همانطور که اگر مقتدا و مولایشان "امام حسین" (ع) و قیام عاشورای حسینی نبود، بوسفیانیان اساس قرآن، اسلام و وحی را برچیده بودند.

نماینده تهران، ری،  اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پاسداران همچون مقتدایشان در عرصه نظامی با بذل جان و گذشتن از آبروی خود در نبرد نرم و قرار گرفتن در معرض ناجوانمردانه‌ترین تهمت‌ها از کشور امام زمان (عج) پاسداری کردند و در برابر امام‌شان رو سفید شدند.

وی افزود: سپاه همانطور که از روزهای نخست تاسیس با جوشیدن از دل مردم و تبعیت از ولایت هدف ناجوانمردان، گروه‌ها و گروهک‌های منحرف واقع شدند امروز نیز کسانی که از اسلام کینه بیشتری دارند با این عزیزان سرسختانه‌تر دشمنی می‌کنند.

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس در پایان با تبریک روز پاسدار به همه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد:  از خدا می‌خواهم مرا نیز با پاسداران محشور کند.

تولد امام حسین (ع) - سوم شعبان- روز پاسدار نام دارد.

در این راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، لازمه ادامه حرکت رو به رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ویژگی‌ها و شاخص‌های ترسیم شده برای پاسداری را، ارتقای توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد دانستند و خاطرنشان کردند: اگر نسل گذشته سپاه در شرایط و انگیزه‌های قوی اوائل انقلاب و دوران دفاع مقدس رشد و تکامل پیدا کرد، نسل جوان و جدید سپاه نیز باید از لحاظ معرفت، آگاهی، بصیرت، فداکاری، انجام درست کار و انجام به هنگام وظیفه، به مراتب بالا‌تر و مستحکمتر باشد زیرا امروز اگرچه جنگ نظامی وجود ندارد ولی جنگی ظریف‌تر و البته خطرناک‌تر در جریان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet