هدر موبایل
1390/04/15 15:55:31
سرویس سیاسی
عابدی با اشاره به نقش سپاه در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی:

سپاه در مقابل هرگونه انحراف آگاهانه و قاطعانه عمل می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خدمات گرانقدر سپاه به ملت و کشور در طول سه دهه اخیر، ‌ تاکید کرد: این نیرو در مقابل هر گونه انحراف آگاهانه و قاطعانه عمل می‌کند.
سپاه در مقابل هرگونه انحراف آگاهانه و قاطعانه عمل می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خدمات گرانقدر سپاه به ملت و کشور در طول سه دهه اخیر، ‌ تاکید کرد: این نیرو در مقابل هر گونه انحراف آگاهانه و قاطعانه عمل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/261.jpg سپاه,در,مقابل,هرگونه,انحراف,آگاهانه,و,قاطعانه,عمل,می‌کند Icana

"محمد کریم عابدی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره روز پاسدار و نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران براساس ارزش‌های اسلام ناب محمدی پایه گذاری شد که این خصیصه برکات و نعمات زیادی برای کشور و ملت داشت.

نماینده فردوس، ‌ طبس و سرایان در مجلس شورای اسلامی حفاظت از انقلاب را وظیفه همه مردم دانست و تصریح کرد: سپاه برای پاسداری از انقلاب در همه زمینه‌ها تشکیل شد و امروز نتیجه حراست این نیرو آن شد که نهضت‌های رهایی بخش منطقه از مدل جمهوری اسلامی برای پیمودن مسیر درست الگو گرفتند.

وی با اشاره به خدمات گرانقدر سپاه به ملت و کشور در طول سه دهه اخیر،  افزود: این نیرو در هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، علمی، عمرانی و سازندگی توفیقات بسیار چشم گیری را بدست آورد و به حق خوش درخشید؛ موفقیت‌ها یاد شده مصادیق عینی جمله حضرت امام خمینی (ره) هستند که فرمودند؛ "تا پاسداران هستند انقلاب زنده است".

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به قانون اساسی، حفظ انقلاب اسلامی را وظیفه سپاه خواند و اظهار کرد: این نیرو در فتنه ۸۸ توانست با همکاری قوای سه گانه و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی انقلاب را از کجی‌ها و انحرافات نظری و عملی حفظ کند.

وی با یادآوری فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم افزایش توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد، ادامه داد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنگ نرم و سایبری تجربه خوبی دارد، از این رو انتظار می‌روند در مقابل هر گونه انحراف آگاهانه و قاطعانه عمل کند.

تولد امام حسین (ع) - سوم شعبان- روز پاسدار نام دارد.

در این راستا رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مسئولین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، لازمه ادامه حرکت رو به رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با توجه به ویژگی‌ها و شاخص‌های ترسیم شده برای پاسداری را، ارتقای توانایی، کیفیت و هوشمندی سپاه در همه ابعاد دانستند و خاطرنشان کردند: اگر نسل گذشته سپاه در شرایط و انگیزه‌های قوی اوائل انقلاب و دوران دفاع مقدس رشد و تکامل پیدا کرد، نسل جوان و جدید سپاه نیز باید از لحاظ معرفت، آگاهی، بصیرت، فداکاری، انجام درست کار و انجام به هنگام وظیفه، به مراتب بالا‌تر و مستحکمتر باشد زیرا امروز اگرچه جنگ نظامی وجود ندارد ولی جنگی ظریف‌تر و البته خطرناک‌تر در جریان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet