هدر اصلی
1390/04/15 16:40:20
سرویس اقتصادی
حسینی توسعه زیرساخت‌های عمرانی را لازمه جهاد اقتصادی خواند

سقف بلند جهاد اقتصادی بر سنگ‌بنای بخش عمران

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که بیش از یک چهارم از سال جهاد اقتصادی سپری شده است، ‌اظهار امیدواری کرد که با توزیع به‌موقع اعتبارات مصوب در بودجه ۹۰، قطار برنامه‌های دولت‌ به اهداف پیش‌بینی شده در ایستگاه چهارم سال جهاد اقتصادی برسد.
سقف بلند جهاد اقتصادی بر سنگ‌بنای بخش عمران عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که بیش از یک چهارم از سال جهاد اقتصادی سپری شده است، ‌اظهار امیدواری کرد که با توزیع به‌موقع اعتبارات مصوب در بودجه 90، قطار برنامه‌های دولت‌ به اهداف پیش‌بینی شده در ایستگاه چهارم سال جهاد اقتصادی برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/6630.jpg سقف,بلند,جهاد,اقتصادی,بر,سنگ‌بنای,بخش,عمران Icana

"سیدفتح‌الله حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)‌ افزود: افزایش اعتبارات عمرانی بودجه 90 با توجه به نیازهای این بخش در سال جهاد اقتصادی، متناسب و کارآمد است.

 

جهاد اقتصادی دست‌کم باید زیرساخت‌ها را فراهم کند

نماینده مردم پاوه، ثلاث باباجانی،‌ جوانرود و روانسر در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: هدف از جهاد اقتصادی در یک نگاه حداقلی تأمین و توسعه زیرساخت‌های لازم برای دست‌یابی به توسعه پایدار و رفاه عمومی است.

 

جایگاه نخست را در اقتصاد منطقه می‌خواهیم

وی با بیان این که اجرایی شدن قانون هدفمندی یارانه‌ها به عنوان نخستین رکن جراحی اقتصادی،‌ آغاز یک همت همه جانبه را برای اصلاح نظام اقتصادی کشور فراهم کرده است،‌ ادامه داد: به نظر می‌رسد در آینده نه چندان دور، ‌ایران توانایی آن را داشته باشد که دست‌کم در منطقه خاورمیانه به عنوان یکی از قدرت‌های برتر اقتصادی جایگاه مستحکم‌تری بیابد.

نماینده دور هشتم مجلس،‌ دست‌یابی به جایگاه نخست اقتصادی در خاورمیانه را خواسته حقیقی مردم و نمایندگانشان در مجلس خواند.

 

همت همه جانبه برای توسعه و رفاه پایدار

حسینی تأکید کرد: تکمیل و توسعه پروژه‌های ریلی به‌ویژه در نوارهای مرزی کشور،‌ توسعه حمل و نقل هوایی،‌ گسترش سیستم ارتباطات ماهواره‌ای و شبکه‌ای،‌ افزایش ظرفیت و پتانسیل‌های داخلی برای ارتقای کمی و کیفی صنایع تولیدی و همچنین ساماندهی مدیریت و برنامه‌ریزی شهری در سراسر کشور از جمله زیرساخت‌های حوزه عمران و صنعت کشور است که سنگ‌بنای جهاد اقتصادی بر آنها استوار می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس ‌با بیان این که نباید زمان را بیهوده از دست داد،‌ یادآور شد: هم‌اکنون بیش از یک چهارم از سال جهاد اقتصادی گذشته است و پروژه‌ها و برنامه‌های تدوین شده برای تحقق جهاد اقتصادی هم باید تا این زمان بیش از 25 درصد امور اجرایی خود را به پایان می‌رساندند که البته با اظهار تأسف باید بگویم این گونه نیست.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار امیدواری کرد که با توزیع به‌موقع اعتبارات مصوب در بودجه 90، قطار برنامه‌های دولت‌ به اهداف پیش‌بینی شده در ایستگاه چهارم سال جهاد اقتصادی برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet