هدر موبایل
1390/04/15 16:42:34
سرویس استان ها
میرخلیلی:

شهرستان جاسک با مشکل شدید کمبود آب مواجه است

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس با بیان این که مردم حوزه انتخابیه‌اش به‌ویژه شهرستان جاسک با مشکل شدید کمبود آب مواجه هستند، گفت: متاسفانه روستاهای شهرستان جاسک هر سه ماه یکبار از طریق لوله‌کشی آب دریافت می‌کنند.
شهرستان جاسک با مشکل شدید کمبود آب مواجه است نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس با بیان این که مردم حوزه انتخابیه‌اش به‌ویژه شهرستان جاسک با مشکل شدید کمبود آب مواجه هستند، گفت: متاسفانه روستاهای شهرستان جاسک هر سه ماه یکبار از طریق لوله‌کشی آب دریافت می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/3588.jpg شهرستان,جاسک,با,مشکل,شدید,کمبود,آب,مواجه,است Icana

سید"علی میرخلیلی" در گفت و گو با خبرنگار خائه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که یکی از مهم‌ترین معضلات مردم حوزه انتخابیه، مشکل کم‌آبی است، افزود: مصرف آب در مناطق جنوبی که هوا بسیار گرم  است باعث می‌شود که مردم بیشتر از حد آب مصرف بکنند، این در حالی است که هم‌اکنون مردم برای انجام کارهای واجب خود مانند آشپزی و... با مشکل کمبود آب مواجه هستند.

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که کمبود آب در شهرستان جاسک به یک بحران تبدیل شده است، تصریح کرد: بیشتر روستاهای شهرستان جاسک هر سه ماه یک‌بار از طریق لوله‌کشی آب شرب دریافت می‌کنند.

میرخلیلی ادامه داد: روستاییان شهرستان جاسک برای نگهداری آب هم در مضیقه هستند به این صورت که این افراد برای نگهداری آب برای مدت سه ماه مجبور هستند که آب جمع‌آوری شده را درون تانکر‌هایی نگهداری بکنند، که این امر موجب آلودگی آب موجود در تانکر می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان هم‌اکنون راه‌های مناسبی برای رفع مشکل کم‌آبی شهرستان جاسک وجود دارد، یاد‌آور شد: بهترین راه برای رفع مشکل کم‌آبی روستاهای جاسک انتقال آب از شهرستان سیریک به این شهرستان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet