هدر اصلی
1390/04/19 16:07:40
سرویس فرهنگی
طباطبایی نژاد، عضو فراکسیون روحانیون مجلس:

توسعه فرهنگ قرآنی مهم‌ترین راه مقابله با توطئه استکبار جهانی است

عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی توجه به قرآن را تنها راه نجات بشریت دانست وافزود: اگر همه به مفاهیم بلند قرآن توجه کنیم به ایده ها و آرمان های مشترک دست خواهیم یافت.
توسعه فرهنگ قرآنی مهم‌ترین راه مقابله با توطئه استکبار جهانی است عضو فراکسیون روحانیون مجلس شورای اسلامی توجه به قرآن را تنها راه نجات بشریت دانست وافزود: اگر همه به مفاهیم بلند قرآن توجه کنیم به ایده ها و آرمان های مشترک دست خواهیم یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/2389.jpg توسعه,فرهنگ,قرآنی,مهم‌ترین,راه,مقابله,با,توطئه,استکبار,جهانی,است Icana

"سید مصطفی طبا طبایی‌نژاد" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، درباره تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت توجه به قرآن به عنوان وسیله‌ اجتماع ما مسلمان‌ها و باور به مفاهیم قرآنى، گفت: قرآن پاسخی برای همه سوالات بشری است و توجه به این کتاب زندگی بخش انسان را از ضلالت و گمراهی نجات می‌دهد.

نماینده مردم اردستان در مجلس ادامه داد: وحدت رمز پیروزی آحاد ملت‌های مسلمان است و این مهم میسر نمی‌شود مگر با تاسی به قرآن ومنویات بلند این کتاب حیات بخش که ما را پیوسته هدایت و ارشاد می‌کند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به توصیه رهبری مبنی بر توجه به مفاهیم قرآنی افزود: اگر قرآن را همراه تدبر تلاوت کنیم تمام مشکلات زندگی امروز به راحتی حل می‌شود و همه ملت های مسلمان با توجه رهنمون های قرآن به اتفاق نظر می رسند.

وی اضافه کرد: اگرچه قرائت قرآن حسنات بسیاری در پی دارد اما تدبر در قرآن و فهم فرازهای بلند و عرفانی آن ما را در مسیر پر تلاطم زندگی راهنمایی می‌کند.

این نماینده مجلس توسعه فرهنگ قرآنی را مهم‌ترین راه مقابله با توطئه استکبار جهانی خواند و تصریح کرد: دشمنان در حال حاضر تلاش می‌کنند تا میان برادران مسلمان شیعه و سنی تفرقه ایجاد کنند اما اگر توجه به قرآن در میان تمامی ملت‌های مسلمان گسترش پیدا کند، تهدید‌های دشمن در این زمینه تاثیری نخواهد داشت.

طبا طبایی‌نژاد خاطر نشان کرد: همه ما باید به منویات مقام معظم رهبری توجه داشته باشیم و برای ترویج فرهنگ قرآنی در کشور بکوشیم که راه نجات و رستگاری در قرآن نهفته است.

رهبر معظم انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن، غفلت از اینکه قرآن وسیله‌ اجتماع ما مسلمان‌هاست و غفلت از باور به مفاهیم قرآنى را دو نکته اساسی در حوزه افکار عمومی جوامع اسلامی دانستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet