هدر اصلی
1390/04/15 19:01:00
سرویس استان ها
نماینده بجنورد:

پس از راه‌اندازی واحدهای تولیدی باید از آنها حمایت شود

نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس با انتقاد از عدم سرمایه‌گذاری در بحث صنعت استان، گفت: بسیاری از پروژه‌های عمرانی به دلیل عدم جذب سرمایه‌گذار به کندی پیش می‌رود.
پس از راه‌اندازی واحدهای تولیدی باید از آنها حمایت شود نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس با انتقاد از عدم سرمایه‌گذاری در بحث صنعت استان، گفت: بسیاری از پروژه‌های عمرانی به دلیل عدم جذب سرمایه‌گذار به کندی پیش می‌رود. https://cdn.icana.ir/d/019/6091.jpg پس,از,راه‌اندازی,واحدهای,تولیدی,باید,از,آنها,حمایت,شود Icana

"محمد مهدی شهریاری" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، در مورد وضعیت صنعت و پروژه‌های صنعتی در دست احداث در حوزه انتخابیه‌اش و استان خراسان شمالی، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل عدم جذب سرمایه‌گذار مناسب بسیاری از پروژه‌های صنعتی در خراسان شمالی یا به حال خود رها شده و یا ساخت آن به کندی صورت می‌گیرد.

 نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تسهیلات بانکی در بخش صنعت به واحدهای در حال ساخت تعلق نگرفته است، افزود: واحدهای صنعتی در خراسان شمالی دچار فقدان سرمایه گذار هستند.

وی وضعیت واحدهای صنعتی مشغول به کار را هم در حوزه انتخابیه‌اش مساعد ارزیابی نکرد و تأکید کرد: پس از راه اندازی واحدهای تولیدی نیز باید از آنها حمایت شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به اظهارات یکی از مقامات استانی خراسان شمالی که گفته بود 3 هزر شغل با ایجاد 67 واحد صنعتی در استان ایجاد خواهد شد، گفت: در حوزه انتخابیه من چنین ظرفیتی برای افتتاح واحدهای صنعتی وجود ندارد.

چندی پیش معاون برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی گفته بود 67 واحد صنعتی در استان خراسان شمالی در حال راه اندازی است که با بهره‌برداری این تعداد واحد صنعتی سه هزار فرصت شغلی در استان ایجاد می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet