شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/18 11:21:56
سرویس استان ها
محسنی بندپی اعلام کرد:

آغاز به کار برآورد خسارات سیل کلاردشت

نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس با اشاره به دیدار -۱۳ تیرماه- خود با معاون اول و معاون برنامه ریزی رئیس جمهوری، از مأمور شدن نیروهای استانی برای برآورد خسارت سیل در کلاردشت خبر داد.
آغاز به کار برآورد خسارات سیل کلاردشت نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس با اشاره به دیدار -13 تیرماه- خود با معاون اول و معاون برنامه ریزی رئیس جمهوری، از مأمور شدن نیروهای استانی برای برآورد خسارت سیل در کلاردشت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3872.jpg آغاز,به,کار,برآورد,خسارات,سیل,کلاردشت Icana

"انوشیروان محسنی بندپی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) از بازدید خود و مدیران کل آب و فاضلاب، راه و بنیاد مسکن استان مازندران و همچنین برخی از مسئولان اجرایی شهرستان چالوس از مناطق سیل زده خبر داد.

نماینده مردم چالوس و نوشهر در مجلس شورای اسلامی، از وضعیت نابه‌سامان بخش کلاردشت گفت و افزود: 9 کیلومتر جاده روستایی و بیش از پنج کیلومتر جاده شهری به طور کامل تخریب و هفت کیلومتر از لوله آب‌رسانی به شهر نابود شده‌اند.

وی ادامه داد: در این بازدیدها مشخص شد، دهانه دو تصفیه‌خانه شهری و روستایی تخریب شده و 15 دهنه پل در شهر کلاردشت آسیب دیده است.

محسنی بندپی از مسافرت‌های درون شهری و درون استانی سیل زده‌ها گفت و اظهار کرد: با اعلام وضعیت هشدار از سوی مسئولان شهری برخی از خانه‌ها خالی از سکنه شده است و ساکنان آن به منازل اقوام خود در بیرون از شهر رفته‌اند.

وی افزود: روز 13 تیرماه جاری در سفری به تهران به همراه شهردار چالوس و رئیس شورای شهر چالوس به دیدار "محمدرضا رحیمی" معاون اول رئیس جمهوری و "عزیزی" معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری رفتند که در این دیدار قول‌های مساعدی برای بهبود وضعیت کلاردشتی‌ها داده شد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس یادآور شد: مدیریت و چگونگی هزینه‌ها برای جبران خسارت وارده بر عهده رئیس بنیاد مسکن کشور "علیرضا تابش" گذاشته شده است و وی از نیروهای استانی برای برآورد هزینه‌های سیل استفاده می‌کند.

خسارت وارده سیل روز سوم تیرماه در منطقه کلاردشت، حدود 50 میلیارد تومان برآورد شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet