هدر موبایل
1390/04/18 10:17:42
سرویس دیگر رسانه‌ها
آرین‌منش:‏

مجریان و صاحب نظران زمینه مشارکت همه سلایق در انتخابات را فراهم کنند‏

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معتقد است که شاخص قرار دادن منشور اصولگرایی جامعتین در انتخاب کاندیداهای ‏اصولگرا برای انتخابات مجلس از سهم خواهی و انحراف گروه‌ها جلوگیری می‌کند. ‏
مجریان و صاحب نظران زمینه مشارکت همه سلایق در انتخابات را فراهم کنند‏ عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی معتقد است که شاخص قرار دادن منشور اصولگرایی جامعتین در انتخاب کاندیداهای ‏اصولگرا برای انتخابات مجلس از سهم خواهی و انحراف گروه‌ها جلوگیری می‌کند. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/2820.jpg مجریان,و,صاحب,نظران,زمینه,مشارکت,همه,سلایق,در,انتخابات,را,فراهم,کنند‏ Icana

جواد آرین منش در گفتگو با مهر در خصوص سازوکارهای وحدت در میان اصولگرایان گفت: وحدت میان نیروهای ارزشی اصولگرا و معتقد به نظام جمهوری اسلامی رمز موفقیت انقلاب اسلامی در تداوم آن است.

وی افزود: وحدت موضوعی نیست که نیاز مقطعی نیروهای اصولگرا باشد بلکه یک ضرورت همیشگی و دایمی است و جزو توصیه‌های اکید امام (ره) در مقاطع انقلاب وحدت کلمه بود.

 

تبعیت پذیری از ولایت فقیه جزو ارکان اساسی تداوم اهداف اصولگرایی است

 عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه وحدت کلمه حول محور روحانیت و در ذیل توجه به رهنمودهای ولی فقیه در کنار هوشیاری و مشارکت مردم و تبعیت پذیری از ولایت فقیه جزو ارکان اساسی تداوم اهداف اصولگرایی است، اظهار داشت: یکی از مقاطع تبلور وحدت در جامعه زمان انتخابات است که اصولگرایان باید این نمود مشارکت ، وحدت و همدلی را در پای شعبه‌های اخذ رای به نمایش بگذارند.

 

مجریان و صاحب نظران زمینه مشارکت همه سلایق در انتخابات را فراهم کنند

آرین منش در خصوص حضور اصلاح طلبان در انتخابات مجلس نهم گفت: جریان‌های وفادار به نظام و اصول انقلاب از هر طیف و سلیقه باید حضور داشته باشند و نباید تلاش کنیم بخشی از جامعه از مشارکت در عرصه انتخابات جا بماند .

وی ادامه داد: باید رقابت سالم و سازنده در میان همه طیف‌ها وفادار به انقلاب اسلامی ایجاد شود و مجریان و صاحب نظران زمینه مشارکت همه سلایق در انتخابات را فراهم کنند.

 

هدف از طراحی کمیته 15 نفره مشارکت همه سلایق است

 نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در خصوص دلایل شکل گیری کمیته 15 نفره اصولگرایان برای تعیین لیست انتخاباتی گفت: هدف از طراحی این ساز و کارها مشارکت همه سلایق است، زیرا در میان اصولگرایان طیف‌ها و سلایق مختلفی وجود دارد که هرکدام از آنها ضمن اینکه در اصول مشترک هستند، ممکن است در شیوه مدیریت و راه‌های دستیابی به اهداف با هم اختلاف سلیقه‌هایی داشته باشند.

وی تاکید کرد: هدف اصولگرایان از انتخاب این سازوکار این است که هیچ فردی از دایره وحدت دور نماند وهمه نظرات لحاظ شود تا یک مجلس قوی و اصولگرا تشکیل شود.

 عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص اینکه آیا سهمیه بندی در لیست های انتخاباتی اصولگرایان آفتی برای این جریان نیست، اظهار داشت: معتقدم این نوعی خرد جمعی در شناخت افراد است چرا که هر کسی حرف خودش را می‌زند و گزینه خودش را مشخص می‌کند و نهایتاً با خرد جمعی افراد انتخاب و گزینش می‌شوند ، بنابراین هدف سهم‌خواهی نیست و مشارکت همه گروه ها در تصمیمات کلی است و در نهایت با آرا نمایندگان این گروه ها و افراد انتخاب می‌شوند.

 

منشور جامعتین شاخصی برای ورود افراد به لیست‌های انتخاباتی اصولگرایان است

وی ادامه داد: برای اینکه نتیجه این حضور سلایق و گروه های مختلف در جریان اصولگرایی سهم خواهی و انحراف نشود باید شاخص داشته باشیم که منشور وحدت اصولگرایان که توسط جامعتین تدوین شد می‌تواند شاخصی برای ورود افراد به لیست‌های انتخاباتی اصولگرایان باشد.

 آرین منش در پایان خاطرنشان کرد: جامعتین منشور شاخص تعیین افراد را مشخص کرده است و آن شاخص می‌تواند مبنای تصمیم گیری‌ها باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet