هدر اصلی
1390/04/18 10:26:34
سرویس دیگر رسانه‌ها

دلیل کمبود سوخت نیروگاه‌ها از زبان سقایی

عضو کمیسیون انرژی با اشاره به کمبود سوخت نیروگاه ها گفت: عدم پرداخت بدهی هفت هزارمیلیارد تومانی وزارت نیرو به ‏پیمانکاران و شرکت های تابع، دلیل کمبود سوخت نیروگاه‌ها می‌باشد؛ لذا امیدواریم دولت تا قبل از ایجاد بحران در حوزه انرژی و ‏اعمال فشار مالی به پیمانکاران، این بدهی را پرداخت کند. ‏
دلیل کمبود سوخت نیروگاه‌ها از زبان سقایی عضو کمیسیون انرژی با اشاره به کمبود سوخت نیروگاه ها گفت: عدم پرداخت بدهی هفت هزارمیلیارد تومانی وزارت نیرو به ‏پیمانکاران و شرکت های تابع، دلیل کمبود سوخت نیروگاه‌ها می‌باشد؛ لذا امیدواریم دولت تا قبل از ایجاد بحران در حوزه انرژی و ‏اعمال فشار مالی به پیمانکاران، این بدهی را پرداخت کند. ‏ https://cdn.icana.ir/d/019/998.jpg دلیل,کمبود,سوخت,نیروگاه‌ها,از,زبان,سقایی Icana

محمد سقایی، نماینده فارس، نیریز، استهبان در مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: عدم پرداخت بدهی وزارت نیرو به پیمانکاران طبق مصوبات مجلس، نیروگاه‌ها را با کمبود سوخت مواجه کرده است.

عضو کمیسیون انرژی همچنین خاطرنشان کرد: وزارت نیرو،بیش از هفت هزار میلیارد تومان به پیمانکاران و شرکت ملی گاز و پخش پالایشگاه‌ها بدهکار است؛ ولی دولت همچنان زیربار پرداخت بدهی وزارت نیرو نرفته و عهده‌دار این بدهی نمی‌شود.

نماینده مردم استهبان درمجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسات متعدد کمیسیون انرژی برای حل این مشکل، تصریح کرد: کمیسیون انرژی بارها با مسئولان زیربط تشکیل جلسه داده است و جهت رفع موانع، مصوباتی را انجام داده؛ ولی مشکل با بخش اجرای قوانین است که به عهده دولت است.

سقایی همچنین اذعان داشت: امیدواریم تا قبل از ایجاد بحران در بخش انرژی و افزایش بیکاری و اعمال فشارهای مالی بر پیمانکاران و شرکت های تابع نفت و گاز،دولت جهت رفع موانع و پرداخت بدهی اقدامات لازم را انجام دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet