هدر اصلی
1390/04/18 13:04:22
سرویس سیاسی

انتقاد شدید تشکیلات خودگردان فلسطین از تهدید کنگره آمریکا

تشکیلات خودگردان فلسطین از تصویب طرحی در کنگره آمریکا در رابطه با توقف کمک مالی به این نهاد انتقاد کرد و آن را مغایر با موافقت آمریکا با به رسمیت شناختن دولت مستقل فلسطینی دانست.
انتقاد شدید تشکیلات خودگردان فلسطین از تهدید کنگره آمریکا تشکیلات خودگردان فلسطین از تصویب طرحی در کنگره آمریکا در رابطه با توقف کمک مالی به این نهاد انتقاد کرد و آن را مغایر با موافقت آمریکا با به رسمیت شناختن دولت مستقل فلسطینی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/3567.jpg انتقاد,شدید,تشکیلات,خودگردان,فلسطین,از,تهدید,کنگره,آمریکا Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الخلیج چاپ ابوظبی، " نمر حماد " مشاور سیاسی "محمود عباس " رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد: طرحی که مجلس نمایندگان تصویب کرد نشان دهنده حمایت قانونگذاران آمریکایی از رژیم صهیونیستی است.
وی افزود: این طرح مغایر منافع آمریکا در منطقه، هنجارهای بین المللی، شعار آزادی و حق ملت های جهان در تعیین سرنوشت خود است و ثابت می کند که آمریکا حامی رژیمی است که ناقض حقوق بشر است.
مجلس نمایندگان آمریکا پنج شنبه شب گذشته با 406 رای موافق در برابر شش رای مخالف طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در صورتی که فلسطین بر درخواست به رسمیت شناختن خود به عنوان یک دولت مستقل بدون مذاکره با رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد پافشاری کند، کمک های مالی آمریکا به فلسطین متوقف شود.
مجلس سنا آمریکا چندی پیش طرحی مشابه تصویب کرده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet