هدر اصلی
1390/04/18 15:39:16
سرویس سیاسی

فرار نماینده صهیونیست از ترس بازداشت به اتهام ارتکاب جرایم جنگی

یک نماینده صهیونیست سفر خود به لندن را از ترس بازداشت به اتهام ارتکاب جرایم جنگی نیمه کاره رها کرد و از انگلیس فرار کرد.
فرار نماینده صهیونیست از ترس بازداشت به اتهام ارتکاب جرایم جنگی یک نماینده صهیونیست سفر خود به لندن را از ترس بازداشت به اتهام ارتکاب جرایم جنگی نیمه کاره رها کرد و از انگلیس فرار کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/573.jpg فرار,نماینده,صهیونیست,از,ترس,بازداشت,به,اتهام,ارتکاب,جرایم,جنگی Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از روزنامه الدستور  چاپ امان، " عمیر پیرتز " نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی و وزیر جنگ سابق این رژیم دیروز جمعه در نشست مطبوعاتی در " تل آویو " اعتراف کرد که هفته گذشته ازترس بازداشت به اتهام جرایم جنگی از لندن فرار کرده بود.
این نماینده صهیونیست هفته گذشته برای برگزاری مراسم سخنرانی در دانشگاه لندن به انگلیس سفر کرده بود اما بعد از دریافت خبر شکایت سازمان های حامی فلسطین در لندن توسط  سفارت رژیم صهیونیستی به مرزهای انگلیس فراری داده شد.
رژیم صهیونیستی پیش از سفر به این نماینده هشدار داده بود که ممکن است از سوی دستگاه قضایی انگلیس بازداشت شود.
پیرتز در نشست مطبوعاتی دیروز خود از دولت انگلیس خواست قانونی را اصلاح کند که بر اساس آن دستگاه قضایی اجازه دارد مقامات نظامی و شخصیت های سیاسی صهیونیست متهم به انجام جرایم جنگی را بازداشت کند.
اتهام این نماینده ارتکاب جرایم جنگی در حمله به لبنان در سال 2006 است.
وی در آن مقطع زمانی وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet