هدر اصلی
1390/04/18 13:00:45
سرویس اقتصادی
سیدناصر موسوی‌لارگانی:

سیاست‌های پولی و مالی بانک مرکزی، بین‌المللی است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که بحران اقتصادی حاکم بر جهان یکی از علت‌های نوسان قیمت جهانی طلا و نفت است، گفت: اگر مسئله تحریم اقتصادی کشورهای غربی علیه ایران مطرح نبود، سیاست‌های پولی و مالی بانک مرکزی ایران می‌توانست تأثیر مثبتی در بازارهای بین‌المللی و همچنین خروج از بحران اقتصادی داشته باشد.
سیاست‌های پولی و مالی بانک مرکزی، بین‌المللی است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که بحران اقتصادی حاکم بر جهان یکی از علت‌های نوسان قیمت جهانی طلا و نفت است، گفت: اگر مسئله تحریم اقتصادی کشورهای غربی علیه ایران مطرح نبود، سیاست‌های پولی و مالی بانک مرکزی ایران می‌توانست تأثیر مثبتی در بازارهای بین‌المللی و همچنین خروج از بحران اقتصادی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/8317.jpg سیاست‌های,پولی,و,مالی,بانک,مرکزی،,بین‌المللی,است Icana

"سیدناصر موسوی‌لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره علت‌های تأثیرگذار بر قیمت نفت و طلا در بازارهای بین‌المللی تصریح کرد: موضوع بیداری اسلامی در برخی کشورهای میزبان نفت مانند لیبی و همچنین بحران اقتصادی کشورهای اروپایی از علت‌های اصلی نوسان قیمت نفت و طلا است.

 

نوسان قیمت طلا و نفت ارزش ارز را تعیین می‌کند

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به این که دلار یک واحد پولی بین‌المللی است، نوسان قیمت طلا و نفت تأثیر مستقیمی بر ارزش آن در بازار دارد.

وی با بیان این که سیاست‌های مالی و پولی بانک مرکزی در کنترل قیمت ارز در بازار داخلی مناسب بود، اظهار کرد: اگر مسئله تحریم اقتصادی کشورهای غربی علیه ایران مطرح نبود، سیاست‌های پولی و مالی بانک مرکزی ایران می‌توانست تأثیر مثبتی در بازارهای بین‌المللی و همچنین خروج از بحران اقتصادی داشته باشد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که کشورهای غربی دامنه تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را گسترده‌تر کرده‌اند، اظهار امیدواری کرد: با درایت مسئولان اجرایی بتوانیم در برابر این تحریم‌ها سربلند باشیم و به توسعه اقتصاد کشور ادامه دهیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet