هدر اصلی
1390/04/19 15:31:15
سرویس استان ها
نماینده زنجان:

سرمایه‌گذاری مناسب برای تولید زیتون در زنجان صورت نمی‌گیرد

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: زنجان مرکز تولید زیتون کشور است، ولی متاسفانه سرمایه‌گذاری مناسبی در این راستا صورت نمی‌گیرد.
سرمایه‌گذاری مناسب برای تولید زیتون در زنجان صورت نمی‌گیرد نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: زنجان مرکز تولید زیتون کشور است، ولی متاسفانه سرمایه‌گذاری مناسبی در این راستا صورت نمی‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4375.jpg سرمایه‌گذاری,مناسب,برای,تولید,زیتون,در,زنجان,صورت,نمی‌گیرد Icana

"سعدالله نصیری" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، گفت: تلاش مردم در زمینه کاشت، داشت و برداشت محصول و داشتن استعداد زمین برای پرورش محصول زیتون موجب شده  که استان زنجان قطب تولید زیتون درکشور به شمارآید.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: ما باید آبیاری محصولات کشاورزی را به طریق آبیاری مکانیزه و قطره‌ای آبیاری کنیم، این امر موجب می شود که کیفیت محصولات کشاورزی بالاتر برود.

وی ادامه داد: خوشبختانه در استان زنجان به دلیل اینکه پروژه احداث سدهای متعدد در دست اجرا است، می‌توانیم درطی سال‌های آینده شاهد از بین رفتن مشکل کم آبی برای آبیاری زمین‌های کشاورزی دراستان زنجان باشیم.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس، افزود: با سرمایه‌گذاری درمحصولات کشاورزی می‌توانیم برای بسیاری از جوانانمان اشتغال ایجاد کنیم.

زَنجان مرکز استان و شهرستان زنجان در شمال غرب ایران است، این شهر در منطقهٔ آذربایجان واقع شده و جمعیت آن طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۳۴۹٬۸۰۱ نفر بوده‌ است.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet