هدر موبایل
1390/04/19 12:12:22
سرویس فرهنگی
جعفری:

حقی از کسی در نقل و انتقال سازمان میراث فرهنگی نباید ضایع شود

عضو کارگروه فرهنگ و گردشگری نارضایتی کارکنان سازمان میراث فرهنگی را دارای بار منفی دانست و تاکید کرد: اجرای طرح تا به امروز براساس برنامه بوده و موفق ارزیابی شده اما این صحبت که امروز مطرح شده و اشاره به نارضایتی پرسنل دارد باید بجد بررسی شود.
حقی از کسی در نقل و انتقال سازمان میراث فرهنگی نباید ضایع شود عضو کارگروه فرهنگ و گردشگری نارضایتی کارکنان سازمان میراث فرهنگی را دارای بار منفی دانست و تاکید کرد: اجرای طرح تا به امروز براساس برنامه بوده و موفق ارزیابی شده اما این صحبت که امروز مطرح شده و اشاره به نارضایتی پرسنل دارد باید بجد بررسی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/5961.jpg حقی,از,کسی,در,نقل,و,انتقال,سازمان,میراث,فرهنگی,نباید,ضایع,شود Icana

"بهروز جعفری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درارزیابی طرح انتقال بخش‌های اداری سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در زمانی که این طرح مطرح شد امکان نقل و انتقال افراد و مسائل پیرامون آن از جمله امکانات اسکان افراد، انتقال فرزندان کارمندان و اعطا زمین برای ساخت و ساخت و مسکن در آن دیده و تدوین شده بود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اجباری نبودن نقل وانتقال کارمندان در این طرح افزود: در زمانی که طرح تدوین و تهیه شد بر اجباری نبودن انتقال کارمندان از نگاه حقوقی تاکید شد تا افراد در این زمینه صدمه و آسیبی نبینند.

وی کیفیت اجرای این طرح را تا امروز موفق توصیف و تصریح کرد: اجرای طرح تا به امروز براساس برنامه بوده و موفق ارزیابی شده اما این صحبت که امروز مطرح شده و اشاره به نارضایتی پرسنل دارد باید بجد بررسی شود.

جعفری نارضایتی پرسنل را دارای بار منفی در اثر بخشی طرح دانست و خاطر نشان کرد: این طرح با هدف بهبود شرایط تدوین و اجرا شد و به هیچ وجه نباید در این میان حقی از کسی ضایع شود و بی‌توجهی در داخل طرح رخ دهد که موجب آسیب دیدن کارکنان این سازمان گردد.

وی خواستار توجه دولت به حواشی و مسائل به وجود آمده در بطن این طرح شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet