شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/19 12:29:58
سرویس فرهنگی
استقبال ملک محمدی از همیاری شهرداری و ستاد جمع آوری محصولات غیر مجاز سمعی و بصری:

فرهنگ سالم در جامعه با همت تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌ها محقق می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با استقبال از طرح‌های همیاری برای سالم سازی فضای فرهنگی و فکری جامعه تاکید کرد: استفاده از توانمندی‌های شهرداری و تسلط آن‌ها به جغرافیای شهر در جهت مبارزه با محصولات فرهنگی غیرمجاز تاثیر بسزایی خواهد داشت.
فرهنگ سالم در جامعه با همت تمامی نهاد‌ها و دستگاه‌ها محقق می‌شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با استقبال از طرح‌های همیاری برای سالم سازی فضای فرهنگی و فکری جامعه تاکید کرد: استفاده از توانمندی‌های شهرداری و تسلط آن‌ها به جغرافیای شهر در جهت مبارزه با محصولات فرهنگی غیرمجاز تاثیر بسزایی خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/4719.jpg فرهنگ,سالم,در,جامعه,با,همت,تمامی,نهاد‌ها,و,دستگاه‌ها,محقق,می‌شود Icana

 "حسن ملک محمدی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، در ارزیابی همیاری شهرداری با ستاد مبارزه و جمع آوری محصولات فرهنگی غیر مجاز گفت: گسترش و شیوع انتشار کالاهای غیرفرهنگی غیرمجاز در سرتاسر شهر می‌تواند به عنوان عامل تهدید کننده فرهنگ ملی و مذهبی ما به شمار بیاید وسلامت فکری و رفتاری جامعه را تهدید کند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم همیاری تمامی دستگاه‌ها و نهاد‌ها برای پاک سازی چهره شهر از کالاهای غیر فرهنگی تاکید کرد و گفت: برای توفیق در هر طرحی به طور قطع همیاری متخصصان طرح الزامی است و در همین راستا نیز استفاده از توانمندی‌های شهرداری و تسلط آن‌ها به جغرافیای شهر برای مبارزه با محصولات فرهنگی غیرمجاز تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ملک محمدی محصولات به ظاهر فرهنگی را ابزاری برای توسعه تفکر بی‌هویت غربی در جامعه ایرانی دانست و افزود: امروز تهاجم فرهنگی در سطحی وسیع‌تر از کانال‌های ماهواره‌ای و به طور وسیع و گسترده در تمامی سطح شهر‌ها در قالب فیلم، موسیقی و یا سریال‌های خارجی در حال توزیع است و جمع آوری این محصولات از این سطح گسترده از توان و امکان یک بخش به طور قطع خارج است.

وی با استقبال از طرح‌های همیاری برای سالم سازی فضای فرهنگی و فکری جامعه خاطر نشان کرد: زمانی که دو نهاد برای هدفی هم چون پاک سازی سطح شهر از یک معضل و یا تهدید فرهنگی متحد می‌شوند سرعت و کیفیت اجرای طرح ارتقا می‌یابد و نتیجه بهتری حاصل می‌شود.

ستاد مبارزه با محصولات غیرمجاز سمعی و بصری با همکاری و حمایت شهرداری تهران، اقدام به جمع‌آوری گسترده دستفروشان محصولات سمعی و بصری غیرمجاز در سطح شهر تهران می‌کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet