هدر موبایل
1390/04/19 16:13:27
سرویس فرهنگی
هدایتخواه در ارزیابی طرح اذان تا اذان:

اکران ویژه ماه رمضان از نظر اقتصادی به نفع سینماهاست

سخنگوی کمیسیون فرهنگی طرح اذان تا اذان را به شرط ادامه نداشتن تا بیش از ساعت یک نیمه شب، همکاری دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی و توجه به محتوای فیلم‌های انتخاب شده، مثبت ارزیابی کرد.
اکران ویژه ماه رمضان از نظر اقتصادی به نفع سینماهاست سخنگوی کمیسیون فرهنگی طرح اذان تا اذان را به شرط ادامه نداشتن تا بیش از ساعت یک نیمه شب، همکاری دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی و توجه به محتوای فیلم‌های انتخاب شده، مثبت ارزیابی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4670.jpg اکران,ویژه,ماه,رمضان,از,نظر,اقتصادی,به,نفع,سینماهاست Icana

"ستار هدایت‌خواه" در گفت‌وگو با خانه ملت (www.icana.ir) در ارزیابی طرح اذان تا اذان که در ماه مبارک رمضان در سینماها اجرا می‌شود،‌ گفت:فیلم هایی که برای نمایش در این ماه انتخاب می‌شود، باید متناسب با فضای معنوی ماه رمضان و در راستای تشویق مردم  برای بهره‌گیری از این فضای معنوی باشد زیرا اکران فیلم‌هایی که در تضاد با این فضای معنوی هستند، به مصلحت نیست.

نماینده مردم دنا و بویراحمد در مجلس با بیان اینکه فضای ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای رشد و تعالی معنوی و بهره‌گیری مردم از فرصت‌های این شب‌های پرخیر و برکت و به‌ویژه سحرگاهان است اضافه کرد: اگر این طرح بیشتر از ساعت یک نیمه شب ادامه نداشته باشد و مسائلی از قبیل توجه به محتوای فیلم‌های انتخاب شده و نیزهمکاری دستگاه‌های مرتبط از جمله نیروی انتظامی برای برقراری امنیت را به دنبال داشته باشد، قطعا یک طرح مثبت ارزیابی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح از لحاظ اقتصادی می تواند برای سینما مفید باشد، تصریح کرد: باتوجه به اینکه ساعت پایانی این طرح  1 نیمه شب اعلام شده، علاقه مندان علاوه بر استفاده از فیلم های سینمایی می توانند از فضای معنوی شب های ماه مبارک رمضان نیز بهره مند شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet