هفته دفاع مقدس
1390/04/19 12:20:06
سرویس استان ها
اعزازی خبر داد:

حضور وزیر جهاد کشاورزی تا پایان هفته در بناب

نماینده مردم بناب در مجلس با اعلام این که وزیر جهاد کشاورزی تا پایان این هفته در حوزه انتخابیه‌اش حضور خواهد داشت، از افتتاح چند پروژه عمرانی در بناب همزمان با حضور صادق خلیلیان خبر داد.
حضور وزیر جهاد کشاورزی تا پایان هفته در بناب نماینده مردم بناب در مجلس با اعلام این که وزیر جهاد کشاورزی تا پایان این هفته در حوزه انتخابیه‌اش حضور خواهد داشت، از افتتاح چند پروژه عمرانی در بناب همزمان با حضور صادق خلیلیان خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2502.jpg حضور,وزیر,جهاد,,کشاورزی,تا,پایان,هفته,در,بناب Icana

"ضیاء‌الله اعزازی ملکی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) اظهار کرد: در این هفته با حضور وزیر جهاد کشاورزی، چندین پروژه عمرانی در بناب به بهره‌برداری خواهد رسید.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این سفر وزیر از مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بناب نیز بهره بازدید به عمل می‌آید.

وی، وضعیت کنونی مرکز تحقیقات کشاورزی شهرستان بناب را کاملاً غیرفعال توصیف و اظهار تأسف کرد: این مرکز که وابسته به مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی است با وجود هزینه‌های انجام شده است، اما کاملا غیرفعال است.

اعزازی افزود: در این سفر از چگونگی اجرای طرح تولید خوراک برای دام و طیور نیز بازدید به عمل می‌آید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: مسائل و مشکلات کشاورزان در این سفر به وزیر جهاد و کشاورزی منتقل خواهد شد و برای آن با تشکیل جلسات و کارگروه‌های ویژه در شهرستان، راهکار پیش‌بینی می‌شود.

قرار است "علی نیکزاد" وزیر راه و شهرسازی نیز تا یک ماه آینده به بناب سفر کند؛ هدف از این سفر افتتاح پل رو گذز میدان معلم شهرستان بناب اعلام شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet