هدر اصلی
1390/04/19 10:06:14
سرویس سیاسی
قشقاوی با تکذیب خبر رسانه‌های عربی:

صالحی برنامه‌ای برای سفر به عربستان ندارد

معاون پارلمانی وزارت امور خارجه خبر رسانه‌های عربی مبنی بر سفر وزیر خارجه به عربستان را تکذیب کرد.
صالحی برنامه‌ای برای سفر به عربستان ندارد معاون پارلمانی وزارت امور خارجه خبر رسانه‌های عربی مبنی بر سفر وزیر خارجه به عربستان را تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1285.jpg صالحی,برنامه‌ای,برای,سفر,به,عربستان,ندارد Icana

"حسن قشقاوی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار(www.icana.ir)،‌ درباره ادعای روزنامه کویتی مبنی بر سفر "علی اکبر صالحی" وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران به عربستان در آینده‌ای نزدیک، گفت: وزیر برنامه‌ای برای سفر به عربستان ندارد.

معاون پارلمانی وزارت امورخارجه با تکذیب خبر روزنامه "الوطن" چاپ کویت منبی بر سفر "صالحی" به ریاض و دیدار با "سعودالفیصل" وزیر خارجه عربستان، تصریح کرد: این مسئله از سوی "رامین مهمانپرست" سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری و شخص وزیر در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رد شد چون هیچ برنامه‌ای در این رابطه از قبل نبوده و در آینده هم نخواهد بود.

به نوشته روزنامه "الوطن" چاپ کویت منابع آگاه در عربستان سعودی  گفته‌اند که علی اکبر صالحی به زودی ضمن سفر به ریاض، با شاهزاده سعودالفیصل دیدار و گفت‌وگو می کند.

این منابع گفته‌اند که مقامات ارشد سعودی ابراز امیدواری کرده اند که گفت وگو با ایران تاثیرات مثبتی بر زندگی و رفاه ملت ها و فرزندان منطقه داشته باشد.

همچنین اخیرا وزیر خارجه عربستان سعودی از آمادگی کشورش برای گفت وگو با ایران خبرداده بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet