هدر اصلی
1390/04/19 14:54:37
سرویس سیاسی
سخنگوی جنبش فتح:

طرح کنگره آمریکا ظالمانه و غیر قابل توجیه است

سخنگوی جنبش ملی آزادیبخش فلسطین ( فتح ) طرح اخیر تصویب شده در کنگره آمریکا در مورد توقف کمک به فلسطین را ظالمانه و غیر قابل توجیه خواند.
طرح کنگره آمریکا ظالمانه و غیر قابل توجیه است سخنگوی جنبش ملی آزادیبخش فلسطین ( فتح ) طرح اخیر تصویب شده در کنگره آمریکا در مورد توقف کمک به فلسطین را ظالمانه و غیر قابل توجیه خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/3568.jpg طرح,کنگره,آمریکا,ظالمانه,و,غیر,قابل,توجیه,است Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع مصر، " اسامه القواسمی "  افزود: رجوع به سازمان ملل متحد از سوی فلسطین برای کسب تایید استقلال آنگونه که آمریکا و رژیم صهیونیستی مدعی اند تک روی نیست.
القواسمی اضافه کرد: فلسطین به همه توافقنامه ها و قوانین بین المللی پایبند است. این در حالی است که رژیم صهیونیستی بر نقض قوانین و قراردادهای بین المللی از جمله شهرک سازی درفلسطین و یهودی سازی پافشاری می کند.
سخنگوی فتح در ادامه گفت: طرح توقف کمک به فلسطین چراغ سبزی به رژیم صهیونیستی برای ادامه سیاست های نژادپرستانه خود علیه فلسطین است و ایجاد خشونت و تشنج شرایط در منطقه را به دنبال می آورد.
مجلس نمایندگان آمریکا پنج شنبه گذشته طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن در صورتی که فلسطین بر درخواست به رسمیت شناختن خود به عنوان یک دولت مستقل بدون مذاکره با رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد پافشاری کند، کمک های مالی آمریکا به فلسطین متوقف می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet