شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/19 12:11:16
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

اتهام‌زنی انگلیس به ایران برای پوشاندن شیطنت‌های استعمارگرانه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه انگلیس با اتهام‌زنی به ایران کانون تحرک آگاهی بخش ملت‌های مسلمان منطقه را نشانه رفته است، گفت: انگلیس تنها توانسته‌ است با این گونه اظهارات از حکام منطقه فرصت بگیرد.
اتهام‌زنی انگلیس به ایران برای پوشاندن شیطنت‌های استعمارگرانه است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه انگلیس با اتهام‌زنی به ایران کانون تحرک آگاهی بخش ملت‌های مسلمان منطقه را نشانه رفته است، گفت: انگلیس تنها توانسته‌ است با این گونه اظهارات از حکام منطقه فرصت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/518.jpg اتهام‌زنی,انگلیس,به,ایران,برای,پوشاندن,شیطنت‌های,استعمارگرانه,است Icana

سید "علی آقازاده دافساری" درگفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت(www.icana.ir)،  تلاش انگلیس برای متهم کردن ایران دربحرین را، شیطنت انگلیس توصیف کرد و گفت: اظهارات این چنینی از مقامات انگلیسی درچنین شرایطی دور از انتظار نیست. 

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی، افزود: انگلیس سمبل شیطنت در سطح دنیا است وبه نوعی می‌خواهد شیطنت‌های خود را با اتهام زنی به ایران پوشش دهد. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه کانون تحرک آگاهی بخش ملت‌های مسلمان منطقه ایران است، تصریح کرد: طبیعی است که انگلیسی‌ها کانون بیداری و تحرک زایی را نشانه بگیرند. 

آقازاده ادامه داد: این کشورهایی که امروز بیدارشده‌اند، سالها تحت سلطه انگلیس بودند و حالا با چنین اتهامات و الفاظی درمورد حوادث بحرین ما را به دخالت در آن متهم می‌کنند. 

وی با اعتقاد برآنکه اتهامات به ایران استراتِژی شیطنت آمیز انگلیس و نوعی فرافکنی است، ادامه داد: انگلیس تنها توانسته‌ با این گونه اظهارات از حکام منطقه فرصت بگیرد هر چند این فرصت را ملت‌های منطقه از انگلیسی و آمریکا گرفته‌اند. 

سفیر انگلیس در بحرین روز شنبه ادعا کرد که دلایلی مبنی بر تلاش مقام‌های تهران برای سوء استفاده از آشوب‌های سیاسی در ماه‌های فوریه و مارس در بحرین  وجود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet