هدر اصلی
1390/04/20 11:21:21
سرویس استان ها
رحمانی تأکید کرد:

موفقیت طرح مسکن مهر در گرو تأمین زیرساخت‌های رفاهی

نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان این که ساخت مسکن مهر در این حوزه انتخابیه باعث کاهش مشکلات و دغدغه مردم منطقه می‌شود، گفت: اجرای مناسب این طرح در گرو تامین زیرساخت‌ها و تاسیسات زیربنایی است.
موفقیت طرح مسکن مهر در گرو تأمین زیرساخت‌های رفاهی نماینده مردم اقلید در مجلس با بیان این که ساخت مسکن مهر در این حوزه انتخابیه باعث کاهش مشکلات و دغدغه مردم منطقه می‌شود، گفت: اجرای مناسب این طرح در گرو تامین زیرساخت‌ها و تاسیسات زیربنایی است. https://cdn.icana.ir/d/019/3972.jpg موفقیت,طرح,مسکن,مهر,در,گرو,تأمین,زیرساخت‌های,رفاهی Icana

"ابوالقاسم رحمانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که یکی از مهم‌ترین مشکل‌ها و دغدغه جوانان در سطح کشور موضوع مسکن است، افزود: در چند سال اخیر مسئولان برای رفع این مشکل اقدام‌های مناسبی را انجام داده‌اند که یکی از این اقدام‌ها ساخت مسکن مهر است.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که هم‌اکنون پروژه مسکن مهر در شهرستان‌های حوزه انتخابیه در حال ساخت است، تصریح کرد: در حال حاضر حدود 650 واحد مسکن مهر در شهرستان اقلید و حدود 420 واحد هم در شهرستان سده در حال ساخت است.

رحمانی با بیان این که تا پایان مهرماه 90 قسمت عمده‌ای از واحد‌های مسکن مهر شهرستان سده به مردم تحویل داده می‌شود، افزود: این موضوع در شهرستان‌های حوزه انتخابیه باعث رضایت مردم شده است.

وی با بیان این که اجرای مناسب طرح مسکن مهر در شهرستان‌های حوزه انتخابیه در گرو تامین تاسیسات زیربنایی و زیرساخت‌های مناسب است، یاد‌آور شد: این گونه طرح‌ها بدون ساخت تاسیسات زیربنایی و ساخت زیرساخت‌های مناسب هیچ گونه کاربردی ندارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در طرح مسکن مهر شهرستان اقلید حدود چهار هزار نفر ثبت نام کرده‌اند، تاکید کرد: مسئولان کشوری باید برای تامین نیاز‌های اولیه این جمعیت مانند مسئله آب‌رسانی، گازرسانی، موضوع‌های فرهنگی و رفاهی، خدمات درمانی و به‌ویژه راه‌های ارتباطی اقدام مناسبی را انجام بدهند.

هم‌اکنون در استان فارس 157 هزار واحد مسکن مهر به مساحت بیش از 16 میلیون متر مربع در حال ساخت است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet