هدر اصلی
1390/04/19 14:43:39
سرویس اقتصادی
نصرالله کمالیان:

ارائه بسته‌های تنبیهی و تشویقی، اجاره مسکن را کاهش می‌دهد

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که نمی‌توان ارزش زمین‌هایی که در آنها مسکن ساخته شده است را به صفر رساند، گفت: در شرایط کنونی ارائه بسته‌های تنبیهی و تشویقی می‌تواند مناسب‌ترین راهکار برای مقابله با افزایش قیمت مسکن و به‌ویژه اجاره بهای مسکن باشد.
ارائه بسته‌های تنبیهی و تشویقی، اجاره مسکن را کاهش می‌دهد عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که نمی‌توان ارزش زمین‌هایی که در آنها مسکن ساخته شده است را به صفر رساند، گفت: در شرایط کنونی ارائه بسته‌های تنبیهی و تشویقی می‌تواند مناسب‌ترین راهکار برای مقابله با افزایش قیمت مسکن و به‌ویژه اجاره بهای مسکن باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/6667.jpg ارائه,بسته‌های,تنبیهی,و,تشویقی،,اجاره,مسکن,را,کاهش,می‌دهد Icana

"نصرالله کمالیان" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که زمین یکی از معیارهای اصلی برای ساخت مسکن به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: نمی‌توان ارزش زمین‌هایی که در آنها مسکن ساخته شده است را به صفر رساند.

نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ارزش زمین در نقاط مختلف کشور متفاوت است، افزود: مسئولان وزارت راه و شهرسازی می‌توانند با برنامه‌ریزی‌های دقیق، ارزش زمین‌هایی که در آینده در آنها مسکن ساخته می‌شود را به طور چشم‌گیری کاهش دهند.

وی ادامه داد: با توجه به این که زمین صادرات و واردات ندارد،‌ یک کالای کاملا تجاری به‌شمار می‌رود و ارزش خاص خود را دارد و مسئولان اجرایی می‌توانند با طراحی برنامه‌های مناسب ارزش آن را کاهش دهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس درباره راهکارهای مناسب برای کاهش ارزش مسکن اظهار کرد: در شرایط کنونی ارائه بسته‌های تنبیهی و تشویقی می‌تواند مناسب‌ترین راهکار برای مقابله با افزایش قیمت مسکن و به‌ویژه اجاره بهای مسکن باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet