هدر موبایل
1390/04/20 11:00:39
سرویس اقتصادی
فولادگر با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های جوانان خبر داد؛

مقام نخست دانشجویان ایران در مسابقات جهانی روبوکاپ

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام خبر موفقیت دانشجویان ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در کسب رتبه نخست مسابقات جهانی روبوکاپ ترکیه،‌ بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های بالای جوانان ایرانی در توسعه تولیدات صنعتی کشور تأکید کرد.
مقام نخست دانشجویان ایران در مسابقات جهانی روبوکاپ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اعلام خبر موفقیت دانشجویان ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در کسب رتبه نخست مسابقات جهانی روبوکاپ ترکیه،‌ بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های بالای جوانان ایرانی در توسعه تولیدات صنعتی کشور تأکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/5459.jpg مقام,نخست,دانشجویان,ایران,در,مسابقات,جهانی,روبوکاپ Icana

"حمیدرضا فولادگر" در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir)‌ افزود: قهرمانی تیم روبوکاپ دانشجویان ایرانی در مسابقات جهانی ترکیه نشان دهنده ظرفیت و پتانسیل قابل توجه کشورمان در خلاقیت و نوآوری علمی است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: واقعیت این است که دانشجویان موفق ایرانی در مسابقات جهانی انتظار دارند از توانایی‌های آنان در عرصه‌های مختلف تولید صنعتی استفاده شود.

وی ادامه داد: ایران هم اکنون در مرحله گذار از سلطه تکنولوژی‌های فرسوده به سوی استفاده از فناوری‌های نوین است و در این مرحله حضور جوانان مستعد و خلاق مهم‌ترین نیاز کشور است.

رئیس کمیسیون اصل 44 قانون اساسی مجلس با بیان این که دولت باید فضایی مساعد را برای اشتغال دانشجویان موفق کشور در این زمینه فراهم کند، تأکید کرد: واگذاری مدیریت تولیدات صنعتی به بخش خصوصی مؤثرترین و باصرفه‌ترین کمکی است که دولت می‌تواند به توسعه فناوری‌های نوین و اشتغال جوانان فعال در این بخش کند.

امروز (یکشنبه 19 تیر)‌  تیم شبیه‌ساز عامل مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین (MRL) توانست با کسب امتیازات لازم حائز رتبه نخست مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet