هفته دفاع مقدس
1390/04/19 18:25:00
سرویس سیاسی
علی کائیدی:

وظیفه سپاه فرا نظامی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر آنکه وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقط نظامی‌گری نیست، گفت: وظیفه سپاه پاسداران در قرنی که قرن جنگ نرم است حفظ دستاوردهای انقلاب است.
وظیفه سپاه فرا نظامی است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر آنکه وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فقط نظامی‌گری نیست، گفت: وظیفه سپاه پاسداران در قرنی که قرن جنگ نرم است حفظ دستاوردهای انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/708.jpg وظیفه,سپاه,فرا,نظامی,است Icana

"علی کائیدی" درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت(www.icana.ir)، با تاکید بر آنکه وظیفه سپاه فقط نظامی‌گری نیست، گفت: اگر وظیفه سپاه تنها نظامی گری بود که ما ازهمان روز اول ارتش را داشتیم. 

 نماینده مردم پلدختر وملاوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عناوین کامل سپاه و ارتش ادامه داد: به ارتش می گویند ارتش جمهوری اسلامی، اما سپاه عنوانی چون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد این یعنی وظیفه‌ای فراتر از مسائل نظامی‌گری. 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به رهنمودهای امام راحل ادامه داد: زمانی امام فرمودند اگر سپاه نبود کشورهم نبود، ما الان در قرنی هستیم که قرن جنگ نرم و جنگ رسانه‌ای است، سپاه نیز از همان ابتدا روی مسائل اعتقادی کار می کرد و بر همین مبنا من اعتقادم این است که وظیفه سپاه حفظ دستاوردهای انقلاب است. 

وی با اشاره به طرح مسائلی درمورد سپاه، تصریح کرد: در فتنه 88 اگر سپاه و بسیج نبود ما مشکلات زیادی داشتیم و بر این اساس است که می گویم وظیفه سپاه فرا نظامی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet