هدر اصلی
1390/04/19 19:12:51
سرویس دیگر رسانه‌ها
بنایی:

تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های قم ضرورت دارد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اختلاط در دانشگاه‌ها را مصادیقی از مسائل فرهنگی دانست و بر لزوم حل این مسائل و ارتقای فرهنگ عمومی در قم تاکید کرد.
تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌های قم ضرورت دارد نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اختلاط در دانشگاه‌ها را مصادیقی از مسائل فرهنگی دانست و بر لزوم حل این مسائل و ارتقای فرهنگ عمومی در قم تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/1254.jpg تفکیک,جنسیتی,در,دانشگاه‌های,قم,ضرورت,دارد Icana

به گزارش مهر، "علی بنایی" ظهر یکشنبه در مراسم آغاز به کار ششمین جشنواره ملی فرهنگی هنری طلیعه ظهور که در حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، اظهار داشت: قم قطب و قلب فرهنگی کشور و محل نظریه‌پردازی و کرسی علوم اسلامی است و شعاع علوم اهل بیت(ع) از قم به سراسر جهان می‌تابد اما در عرصه فرهنگ عمومی دغدغه‌های زیادی در این استان وجود دارد.

وی با اشاره به مباحث اختلاط در دانشگاه‌ها که مصادیقی از مسائل فرهنگی محسوب می‌شود، بیان داشت: آنچه در قم می‌گذرد بر کل کشور اثرگذار است و هر کاری که در این شهر انجام می‌شود بازتاب جهانی دارد و توجه رسانه‌های جمعی دنیا به سمت قم است بنابراین باید در مباحث مربوط به فرهنگ عمومی در این استان سرمایه‌گذاری بیشتری انجام شود.

بنایی بر ضرورت توجه بیشتر مسئولان فرهنگی به اجرای برنامه‌های متنوع تاکید کرد و افزود: پیشرفتهای قم قابل تقدیر و تشکر است اما باید به موازات پیشرفت فیزیکی، به پیشرفت معنوی جوانان توجه بیشتری شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: ویژگی‌ها و خصوصیات جوانان قمی باید متفاوت‌تر و البته برجسته‌تر از جوانان سایر استانهای کشور باشد.

بنایی تاکید کرد: باید برای ارتقای فرهنگ عمومی استان قم فکر عاجلی شود تا در آینده از برکات آن بهره‌مند شویم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet