شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/20 09:40:58
سرویس دیگر رسانه‌ها
حجت‌الاسلام رضایی ؛

فتنه‌گران به دلیل انحراف فکری به مدافعان اصلی انقلاب حمله می‌کنند

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: فتنه‌گران به دلیل انحرافات فکری‌ای که دارند، مدافعان اصلی انقلاب را مورد حمله قرار می‌دهند اما باید بدانند که رود خروشان ملت هرگز در مسیری که فتنه گران رفته‌اند، جاری نخواهد شد.
فتنه‌گران به دلیل انحراف فکری به مدافعان اصلی انقلاب حمله می‌کنند نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: فتنه‌گران به دلیل انحرافات فکری‌ای که دارند، مدافعان اصلی انقلاب را مورد حمله قرار می‌دهند اما باید بدانند که رود خروشان ملت هرگز در مسیری که فتنه گران رفته‌اند، جاری نخواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3722.jpg فتنه‌گران,به,دلیل,انحراف,فکری,به,مدافعان,اصلی,انقلاب,حمله,می‌کنند Icana

حجت‌الاسلام محمدعلی رضایی نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به رسالت اصلی سپاه، گفت: رسالت اصلی سپاه دفاع و حراست از انقلاب و آرمان‌ها ملت ایران است و این رسالت باعث ایجاد این نهاد مقدس است.

وی افزود: قهراً هر جا که انقلاب تهدید شود، رسالت سپاه ایجاب می‌کند که به میدان آمده و از کیان انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع کند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس تصریح کرد: دلیل حمله فتنه‌گران به سپاه هم نشان از اهداف شوم آنها دارد، چراکه آنها قصد داشتند به اهداف شوم خود برسند، اما سپاه با هوشمندی اجازه محقق شدن اهداف فتنه‌گران را نداد.

رضایی ادامه داد: باید از فتنه‌گران پرسید که شما با اقدامات خود در جریان فتنه 88 چرا دشمنان ضد انقلاب را خوشحال کردید و چطور شد که دشمنان انقلاب از شما در جریان فتنه حمایت کردند؟

وی خاطرنشان کرد: امروز هم فتنه‌گران به دلیل انحرافات فکری‌ای که دارند، مدافعان اصلی انقلاب را مورد حمله قرار می‌دهند اما باید بدانند که رود خروشان ملت و انقلاب اسلامی هرگز در مسیری که فتنه گران رفته‌اند، جاری نخواهد شد و آنها باید از مسیر منحرف خود بازگردند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet