هفته دفاع مقدس
1390/04/20 10:16:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مرندی:

اصولگرایان خود را فدای اصل وحدت کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی سخنان مبنی بر اینکه کمیته ۳ نفره با تلاش جریان انحرافی تشکیل شد، اظهار داشت: تشکیل این کمیته نتیجه اقدامات جریان انحرافی نیست و تخریب کمیته ۳ نفره جاهلانه است.
اصولگرایان خود را فدای اصل وحدت کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در خصوص برخی سخنان مبنی بر اینکه کمیته 3 نفره با تلاش جریان انحرافی تشکیل شد، اظهار داشت: تشکیل این کمیته نتیجه اقدامات جریان انحرافی نیست و تخریب کمیته 3 نفره جاهلانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/220.jpg اصولگرایان,خود,را,فدای,اصل,وحدت,کنند Icana

 

علیرضا مرندی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص روش‌های جلوگیری از سهم خواهی در میان اصولگرایان در استانه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اصولگرایان باید در این زمینه واقعیت اصولگرایی خود را به همگان ثابت کنند و اگر اصولگرا هستند باید خود را فدای اصل وحدت کنند و منفعت شخصی را کنار بگذارند.

وی افزود: اگر گروهی بخواهد بر منافع شخصی و گروهی خود پافشاری کند باید در اصولگرایی او شک کرد و معتقدم محور وحدت در کشورمان ولایت فقیه است و اصولگرایان باید بر مدار آن حرکت کنند ، به خاطر این اصل مهم از خواسته های شخصی و گروهی خود عدول کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه ممکن است در آغاز روند وحدت اصولگرایان تشتت وجود داشته باشد، افزود: معتقدم در ماههای منتهی به انتخابات اصولگرایان به وحدت کامل می رسند.
 
مرندی تصریح کرد: کمیته 15 نفره موفق به ایجاد وحدت در اصولگرایان خواهد شد.
 
نماینده تهران در مجلس در خصوص برخی سخنان مبنی بر اینکه کمیته 3 نفره با تلاش جریان انحرافی تشکیل شد، اظهار داشت: تشکیل این کمیته نتیجه اقدامات جریان انحرافی نیست و تخریب کمیته 3 نفره جاهلانه است.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet