هدر موبایل
1390/04/20 10:36:36
سرویس اقتصادی
دلق‌پوش:

نوشداروی ارزی بانک مرکزی آرامش را به بازار ارز بازگرداند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که به وجود آمدن یک فضای روانی بدون برنامه‌ریزی علت اصلی افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر بود، گفت: اگر مسئولان بانک مرکزی برای کنترل قیمت ارز سیاست‌های مناسبی را ارائه نمی‌کردند، هم‌اکنون شاهد افزایش چشم‌گیر نرخ ارز در بازار بودیم.
نوشداروی ارزی بانک مرکزی آرامش را به بازار ارز بازگرداند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که به وجود آمدن یک فضای روانی بدون برنامه‌ریزی علت اصلی افزایش قیمت ارز در هفته‌های اخیر بود، گفت: اگر مسئولان بانک مرکزی برای کنترل قیمت ارز سیاست‌های مناسبی را ارائه نمی‌کردند، هم‌اکنون شاهد افزایش چشم‌گیر نرخ ارز در بازار بودیم. https://cdn.icana.ir/d/019/7844.jpg نوشداروی,ارزی,بانک,مرکزی,آرامش,را,به,بازار,ارز,بازگرداند Icana

"فرهاد دلق‌پوش" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ،‌ تصریح کرد: علت اصلی افزایش نرخ ارز در هفته‌های اخیر در بازار داخلی، به وجود آمدن یک فضای روانی منفی بدون برنامه‌ریزی دقیق و مناسب در بازارهای مختلف اقتصادی بوده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که نوسان مقطعی قیمت ارز در بازار نشاندهنده نبودن برنامه مناسب در یک بازار اقتصادی است، افزود: اگر مسئولان بانک مرکزی برای کنترل قیمت ارز سیاست‌های مناسبی را ارائه نمی‌کردند، هم‌اکنون شاهد افزایش چشم‌گیر نرخ ارز در بازار بودیم.

وی ادامه داد: دخالت مسئولان بانک مرکزی در بازار ارز و ارائه بسته‌های سیاستی مناسب برای کنترل نرخ ارز از دلایل اصلی کاهش نرخ ارز در روزهای اخیر است.

 

قیمت ارز تحت تأثیر بازارهای مختلف است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که کنترل نرخ ارز در بازار یکی از وظایف اصلی بانک مرکزی است، اظهار کرد: قیمت ارز در بازار تحت تأثیر عوامل مختلفی همچون بازارهای بین‌المللی است و مسئولان بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز باید به تمام بازارهای اقتصادی توجه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet