شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/20 10:28:12
سرویس دیگر رسانه‌ها
طاهرخانی:

دیدگاه امام (ره) و مراجع در عدم اختلاط دانشگاهها اجرایی شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دانشگاهها و وزارت علوم باید مجموعه ای از دیدگاههای حضرت امام و نظرات فقهی مراجع تقلید را برای عملیاتی کردن موضوع عدم اختلاط در دانشگاهها را اجرا کنند.
دیدگاه امام (ره) و مراجع در عدم اختلاط دانشگاهها اجرایی شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دانشگاهها و وزارت علوم باید مجموعه ای از دیدگاههای حضرت امام و نظرات فقهی مراجع تقلید را برای عملیاتی کردن موضوع عدم اختلاط در دانشگاهها را اجرا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/313.jpg دیدگاه,امام,(ره),و,مراجع,در,عدم,اختلاط,دانشگاهها,اجرایی,شود Icana

امیر طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تاکیداتی که در زمینه تفکیک جنسیتی دانشگاهها وجود دارد گفت: کار فرهنگی کار حساسی است و نباید به شیوه ها و روش های سطحی انجام شود که مشکل ساز شود و یا اینکه قانونی که باید اجرا شود را تنها با شعار پوشش دهیم.

طاهرخانی یادآور شد: مراجع عظام نیز نظراتی در زمینه تفکیک جنسیتی اعلام کرده اند و به نظر می رسد دانشگاهها و وزارت علوم باید مجموعه ای از دیدگاههای حضرت امام و نظرات فقهی مراجع تقلید را برای عملیاتی کردن اجرا کنند. 

وی افزود: این موضوع باعث می شود که عمل بر اساس این نظرات به تبیین صحیح موضوع بیشتر کمک می کند ضمن اینکه از ایجاد دستاویز برای تبلیغات بیگانگان جلوگیری می کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است، تفکیک در زمانی که جمعیت دانشجویی در جایی که قابل جداسازی باشد اشکالی ندارد اما اگر در داخل کلاس کارهای سطحی صورت گیرد اثرات مخربی برجای می گذارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet