ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/04/20 13:32:58
سرویس بین الملل
مهدی‏‎زاده:

افزایش تعامل ایران و ترکیه منجر به حاشیه راندن رژیم صهیونیستی می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تعامل میان ایران و ترکیه، گفت: به حاشیه راندن رژیم صهیونیستی در خاورمیانه را می‏توان به عنوان یکی از نتایج افزایش تعامل ایران و ترکیه به عنوان دو کشور اسلامی، یاد کرد.
افزایش تعامل ایران و ترکیه منجر به حاشیه راندن رژیم صهیونیستی می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش تعامل میان ایران و ترکیه، گفت: به حاشیه راندن رژیم صهیونیستی در خاورمیانه را می‏توان به عنوان یکی از نتایج افزایش تعامل ایران و ترکیه به عنوان دو کشور اسلامی، یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2394.jpg افزایش,تعامل,ایران,و,ترکیه,منجر,به,حاشیه,راندن,رژیم,صهیونیستی,می‌شود Icana

"مهدی مهدی‏زاده" در گفت‏وگو با خبرنگار خانه ملت، در رابطه با تأثیر افزایش تعامل ایران و ترکیه در روند فعالیت‏های رژیم صهیونیستی، گفت: ایران و ترکیه به عنوان دو کشور همسایه از جایگاه خاصی در منطقه برخوردار هستند، علاوه بر این دین اسلام نیز موجب نزدیکی بیش از پیش مردم دو کشور شده است.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس، افزود: ایران و ترکیه از منافع و مواضع مشترکی برخوردار هستند که این موضوع موجب افزایش تعامل مردم و مسئولان این دو کشور شده شده است، از سوی دیگر کشور ترکیه به عنوان رابطی میان اروپا و آسیا شناخته‏ می‏شود؛ این نکات در کنارهم نشان‏دهنده، قدرت غیرقابل انکار ایران و ترکیه در منطقه است.

وی در ادامه با بیان این موضوع که افزایش تعامل ایران و ترکیه می‏تواند گامی در جهت ایجاد جبهه‎ای علیه رژیم صهیونیستی در منطقه شود، اظهار کرد: در صورت افزایش تعامل ایران و ترکیه بدون شک شاهد در تنگنا قرار گرفتن رژیم صهیونیستی خواهیم بود و این را باید به عنوان بزرگترین دستاورد تعامل این دو کشور مورد توجه قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet