هدر اصلی
1390/04/20 13:48:03
سرویس استان ها
عزتی خبر داد:

بهره‌برداری از فاز نخست کارخانه سیمان دهلران در آذر 90

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس با بیان این که هم‌اکنون پروژه کارخانه سیمان شهر دهلران حدود ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: فاز نخست این پروژه تا آذر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
بهره‌برداری از فاز نخست کارخانه سیمان دهلران در آذر 90 نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس با بیان این که هم‌اکنون پروژه کارخانه سیمان شهر دهلران حدود 82 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: فاز نخست این پروژه تا آذر ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/8450.jpg بهره‌برداری,از,فاز,نخست,کارخانه,سیمان,دهلران,در,آذر,90 Icana

"علی عزتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که کارخانه سیمان شهر دهلران یکی از مهم‌ترین پروژه‌های در دست اجرای حوزه انتخابیه است، افزود: این پروژه با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و بانک ملت عملیاتی شده است.

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که اعتبار اختصاص یافته برای کارخانه سیمان شهر دهلران بالغ بر 150 میلیارد تومان است، تصریح کرد: خوشبختانه این پروژه حدود 82 درصد پیشرفت داشته است و امیداوریم که فاز اول این پروژه تا آذرماه 90 به بهره برداری برسد.

وی با بیان این که کارخانه سیمان شهر دهلران در منطقه استراتژیک ساخته شده است، یاد‌آور شد: این کارخانه به‌دلیل نزدیک بودن به مرز کشور عراق می‌تواند با برنامه‌ریزی مناسب مسئولان، بازار کشور عراق را به خود اختصاص بدهد.

عضو کمیسیون کشاورزی‌، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان این که بهره‌برداری از پروژه کارخانه سیمان شهرستان دهلران فواید فراوانی را برای منطقه به همراه دارد، تاکید کرد: این پروژه برای حدود 400 نفر به طور مستقیم و حدود چهار هزار نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد می‌کند.

شهرستان مرزی دهلران در 220 کیلومتری جنوب شهرایلام و در مجاورت کشورعراق واقع شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet