هدر اصلی
1390/04/21 08:57:48
سرویس سیاسی

مخالفت مجلس نمایندگان آمریکا با افزایش مالیا‌ت‌ها

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد هرگونه طرح ارائه شده از سوی کاخ سفید برای مقابله با بحران کسری بودجه نباید شامل افزایش میزان مالیات‌ها شود.
مخالفت مجلس نمایندگان آمریکا با افزایش مالیا‌ت‌ها رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد هرگونه طرح ارائه شده از سوی کاخ سفید برای مقابله با بحران کسری بودجه نباید شامل افزایش میزان مالیات‌ها شود. https://cdn.icana.ir/d/019/5399.jpg مخالفت,مجلس,نمایندگان,آمریکا,با,افزایش,مالیا‌ت‌ها Icana

به گزارش خانه ملت (www.icana.ir) به نقل از رویترز، "جان بوینر" رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته (یکشنبه) پس از پایان مذاکرات کاخ سفید و رهبران کنگره گفت: مجلس نمایندگان با طرح اوباما برای افزایش سقف بدهی دولت موافقت نخواهند کرد و هرگونه تلاش از سوی کاخ سفید برای حل بحران کسری بودجه نباید شامل افزایش مالیات ها شود.
وی پس ازجلسه روز گذشته رهبران کنگره و "باراک اوباما" رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید که 75 دقیقه به طول انجامید، گفت: سخنان "جو بایدن" معاون رئیس جمهور آمریکا در این جلسه بسیار فراتر از توافقات ما بود.
یک منبع آگاه به مذاکرات روز گذشته گفت:‌ اوباما در جلسه روز گذشته همچنان بر طرح چهار تریلیون دلاری خود پافشاری می کند و به همین دلیل مذاکرات روز گذشته با بن بست مواجه شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet