هفته دفاع مقدس
1390/04/21 12:24:22
سرویس استان ها
علی‌ عزتی:

پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در آینده نزدیک اجرایی می‌شود

نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس با بیان این که پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در آینده نزدیک اجرایی می‌شود، گفت: بهره‌برداری از این پروژه باعث افزایش میزان صادرات و افزایش میزان سفر زائرین به کشور عراق می‌شود.
پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در آینده نزدیک اجرایی می‌شود نماینده مردم دهلران، دره‌شهر و آبدانان در مجلس با بیان این که پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در آینده نزدیک اجرایی می‌شود، گفت: بهره‌برداری از این پروژه باعث افزایش میزان صادرات و افزایش میزان سفر زائرین به کشور عراق می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1606.jpg پروژه,راه‌آهن,جنوب,به,غرب,کشور,در,آینده,نزدیک,اجرایی,می‌شود Icana

"علی عزتی" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که پروژه راه‌آهن جنوب به غرب  کشور یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ریلی کشور محسوب می‌شود، افزود: اجرای این پروژه برای رشد و شکوفایی منطقه به‌ویژه استان ایلام بسیار ضروری و حیاتی است.

نماینده مردم دهلران، دره شهر و آبدانان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعتبار پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در لایحه بودجه 90 پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: هم‌اکنون فاز اول مطالعه این پروژه به اتمام رسیده است.

وی با بیان این که پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور در آینده نزدیک اجرایی می‌شود، گفت: این خط راه‌آهن، غرب کشور را به استان خوزستان متصل می‌کند.

این نماینده با بیان این که بهره‌برداری از پروژه راه‌آهن جنوب به غرب کشور فواید فراوانی را به همراه دارد، افزود: اتصال بازارچه مرزی مهران به این راه‌آهن و به تبع آن افزایش صادرات به کشورعراق و افزایش سفر زائرین به عتبات عالیات از مهم‌ترین فواید اجرای این پروژه است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان این که اجرای طرح راه‌آهن جنوب به غرب کشور باعث برون رفت استان ایلام از بن‌بست اقتصادی می‌شود، تاکید کرد: مسئولان کشوری و استانی باید هرچه سریع‌تر برای اجرای این پروژه، اقدام مناسبی را انجام بدهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet