هدر اصلی
1390/04/20 16:51:17
سرویس استان ها
حسنی‌بافرانی یادآور شد:

نائین در جایگاه دوم تولید گوشت قرمز در استان اصفهان

نماینده مردم نائین در مجلس گفت: ما درتولید گوشت قرمز در استان اصفهان مقام دوم را داریم و این در حالی است که هم اکنون دامداری های شهرستان نائین وضعیت مطلوبی ندارد.
نائین در جایگاه دوم تولید گوشت قرمز در استان اصفهان نماینده مردم نائین در مجلس گفت: ما درتولید گوشت قرمز در استان اصفهان مقام دوم را داریم و این در حالی است که هم اکنون دامداری های شهرستان نائین وضعیت مطلوبی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/3029.jpg نائین,در,جایگاه,دوم,تولید,گوشت,قرمز,در,استان,اصفهان Icana

"حسین حسنی بافرانی" در گفت‌وگو با خبرنگارخانه ملت (www.icana.ir) گفت: مشکل اصلی دامداری‌های شهرستان نائین مشکل کمبود آب است، این امرموجب شده که برخی از دامداری‌های این شهردر خطر ورشکستگی قرار گیرند.

نماینده مردم نائین درمجلس شورای اسلامی افزود: بسیاری از تعاونی‌های دامداری‌ها با مشکلات جدی کم‌آبی رو‌به‌رو شده‌اند و تنها راهکاری که در شرایط موجود می‌تواند به این وضعیت سر و سامانی دهد، آب‌رسانی با تانکر در سطح وسیع و گسترده به دامداری‌ها است.

وی ادامه داد: متأسفانه قیمت نهاده‌های دامی در کشور بالا است، ازاین رو بسیاری دامداران با این وضعیت نمی‌توانند درآمد مناسبی داشته باشند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اظهار وامیدورای کرد که با بهره‌برداری از خط لوله انتقا ل آب اصفهان - نائین می‌توانیم بسیاری از مشکلات آب‌رسانی به دامداری‌های شهرستان نائین را برطرف کنیم.

شهرستان نائین وسیع‌ترین شهرستان استان اصفهان و یکی از بزرگترین شهرستان‌های ایران است، جمعیت شهرستان نائین در سال 1383 ، 98 هزار نفر تخمین زده شده‌ است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet