شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/04/21 10:12:44
سرویس استان ها
نماینده میناب:

ساخت جاده بشاگرد – بم به کندی پیش می‌رود

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که جاده بشاگرد – بم برای عملیاتی شدن توجیه اقتصادی دارد، گفت: بهره‌برداری از این پروژه باعث صرفه‌جویی در زمان و مصرف سوخت خودرو‌ها می‌شود.
ساخت جاده بشاگرد – بم به کندی پیش می‌رود نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که جاده بشاگرد – بم برای عملیاتی شدن توجیه اقتصادی دارد، گفت: بهره‌برداری از این پروژه باعث صرفه‌جویی در زمان و مصرف سوخت خودرو‌ها می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/3031.jpg ساخت,جاده,بشاگرد,–,بم,,به,کندی,پیش,می‌رود Icana

"سید‌علی میرخلیلی" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) ، با بیان این که جاده بشاگرد – بم یکی از مهم‌ترین جاده‌های منطقه محسوب می‌شود، افزود: زمان اجرای این جاده به حدود 14 سال پیش می‌رسد اما متاسفانه از آن زمان تا هم اکنون اجرای این پروژه با کندی پیش می‌رود.

نماینده مردم میناب، رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی با بیان این که جاده 477 کیلومتری بشاگرد – بم از نظر جغرافیای بسیار تاثیر‌گذار است، تصریح کرد: این جاده جنوب و غرب کشور را به دریای عمان متصل می‌کند.

وی با بیان این که جاده بشاگرد – بم برای عملیاتی شدن توجیه اقتصادی دارد، افزود:  بهره‌برداری از این پروژه باعث صرفه‌جویی در زمان و مصرف سوخت خودرو‌ها می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان این که پروژه جاده بشاگرد – بم با مشکلات اعتباری مواجه است، تاکید کرد: مسئولان دولتی و استانی باید برای تسریع در اجرای این پروژه برنامه‌ریزی مشخصی را انجام بدهند.

برآورد اولیه برای اختصاص اعتبار پروژه جاده بشاگرد – بم حدود 900میلیارد ریال است که از منابع داخلی وزارت نفت در راستای توسعه مناطق محروم تامین می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet