هدر موبایل
1390/04/21 10:10:16
سرویس استان ها
نماینده کلاله خبرداد؛

برگزاری نشست مجمع نمایندگان گلستان با موضوع حمایت از صنعت پتروشیمی

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان گلستان با موضوع حمایت از صنعت پتروشیمی با حضور "محمد علی‌آبادی" سرپرست وزارت نفت خبر داد.
برگزاری نشست مجمع نمایندگان گلستان با موضوع حمایت از صنعت پتروشیمی نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان گلستان با موضوع حمایت از صنعت پتروشیمی با حضور "محمد علی‌آبادی" سرپرست وزارت نفت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/3498.jpg برگزاری,نشست,مجمع,نمایندگان,گلستان,با,موضوع,حمایت,از,صنعت,پتروشیمی Icana

"سید نجیب حسینی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) درباره برگزاری جلسات مجمع نمایندگان استان گلستان که در ایام تعطیلی مجلس برگزار شده است، اظهار کرد: هفته گذشته با حضور "محمد علی آبادی" سرپرست وزارت نفت جلسه‌ای با موضوع حمایت از صنعت پتروشیمی در استان برگزار شد.

نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این جلسات مقرر شد شرکت‌های بالادستی کشور، صنعت پتروشیمی گلستان را ضمانت کنند تا پتروشیمی گلستان بتواند از تسهیلات و اعتبارات دولتی استفاده کند.

وی با اشاره به خصوصی بودن پتروشیمی استان گلستان، ادامه داد: این پتروشیمی 95 هزار سهام دار در استان دارد و مردم با این تضمین از سوی دولت می‌توانند مطمئن باشند زودتر به اهداف مالی خود می‌رسند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به موانع بر سر راه این پتروشیمی اشاره و تصریح کرد: با جلساتی که برگزار شد خیلی از این موانع  برطرف شد و شرایط برای سرمایه‌گذاری در عرصه پتروشیمی مهیا شده است.

 

ساخت پالایشگاه در گلستان حمایت می‌شود

حسینی از برگزاری نشست‌هایی در آینده نزدیک برای توسعه پالایشگاه‌ها در استان گلستان خبر داد و افزود: با حضور مسئولان و مجموعه وزارت نفت در گلستان نشست‌هایی برای چگونگی توسعه پالایشگاه در گلستان برگزار می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet