هدر اصلی
1390/04/21 12:28:26
سرویس اقتصادی
مهرداد بائوج‌لاهوتی:

آشنایی مردم با بورس راه مقابله با دلالان است

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که سرمایه‌گذاری در بازار بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، مسئولان باید سرمایه مردم را به سمت این بازار هدایت کنند، گفت: آشنایی مردم با بازار بورس گام بلندی در راستای برخورد با دلالان این بازار است.
آشنایی مردم با بورس راه مقابله با دلالان است عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که سرمایه‌گذاری در بازار بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، مسئولان باید سرمایه مردم را به سمت این بازار هدایت کنند، گفت: آشنایی مردم با بازار بورس گام بلندی در راستای برخورد با دلالان این بازار است. https://cdn.icana.ir/d/019/784.jpg آشنایی,مردم,با,بورس,راه,مقابله,با,دلالان,است Icana

"مهرداد بائوج‌لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که بازار بورس یک بازار اقتصادی نوپا در ایران است، تصریح کرد: مسئولان سازمان بورس باید با برنامه‌ریزی مناسب مردم را با نحوه فعالیت در این بازار آشنا کنند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به این که بازار بورس در مقایسه با سایر بازارهای فعال در حوزه اقتصاد بازار جوانی به شمار می‌رود، مسئولان حوزه اقتصاد باید به نحو احسن از این بازار حمایت کنند.

 

سرمایه‌گذاری در بورس تولید را توسعه می‌دهد

وی با بیان این که بسیاری از مردم با نحوه فعالیت در بازار بورس آشنا نیستند، اظهار کرد: با توجه به این که سرمایه‌گذاری در بازار بورس تولید کشور را توسعه می‌دهد، مسئولان باید سرمایه مردم را به سمت این بازار هدایت کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که دلالان برای کسب سود در بازار بورس از کم اطلاعی مردم از نحوه فعالیت در این بازار سوءاستفاده می‌کنند، تصریح کرد: آشنایی مردم با بازار بورس گام بلندی در راستای برخورد با دلالان این بازار است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet