هدر موبایل
1390/04/21 11:15:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
رجایی:

مقابله سپاه با عوامل آمریکا و اسرائیل ورود به بازی‌های سیاسی نیست

نماینده مردم اراک گفت:‌ آقایان چطور انتظار دارند فرمانده سپاه ‌در برابر همراهی برخی جریان‌های سیاسی با آمریکا و اسرائیل سکوت کند و هیچ موضعی نگیرد؛‌ مقاومت در برابر عوامل آمریکا و اسرائیل، ورود به کشمکش‌های سیاسی نیست.
مقابله سپاه با عوامل آمریکا و اسرائیل ورود به بازی‌های سیاسی نیست نماینده مردم اراک گفت:‌ آقایان چطور انتظار دارند فرمانده سپاه ‌در برابر همراهی برخی جریان‌های سیاسی با آمریکا و اسرائیل سکوت کند و هیچ موضعی نگیرد؛‌ مقاومت در برابر عوامل آمریکا و اسرائیل، ورود به کشمکش‌های سیاسی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/999.jpg مقابله,سپاه,با,عوامل,آمریکا,و,اسرائیل,ورود,به,بازی‌های,سیاسی,نیست Icana

عباس رجایی نمایندره مردم اراک در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سپاه پاسداران را یک ارگان مقدس برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی دانست و گفت: از بدو تأسیس سپاه پاسداران تاکنون شاهد از جان گذشتگی‌های بسیار زیاد پاسداران انقلاب برای اسلام و انقلاب اسلامی بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه برخی جریان‌های مطرود که از سوی مردم به لحاظ سیاسی حذف شده‌اند، برای خروج از انزوا اقدام به هتاکی به فرماندهان سپاه پاسداران می‌کنند، افزود: کسانی که به سپاه هجمه می‌کنند، تصور دارند که با این کار خود می‌توانند در افکار عمومی تأثیرگذار باشند اما آنها فراموش کرده‌اند که سپاه یک نهاد کاملا مردمی بوده و از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه "سپاه طبق قانون اساسی صرفا یک نیروی نظامی نیست "، به فتنه 88 اشاره کرد و گفت: در فتنه 88 براندازان کلیت انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی را هدف قرار داده بودند اما سپاه پاسداران با شناسایی خط و ربط جریان فتنه به آمریکا و اسراییل در مقابل آنها ایستادگی کرد و وظیفه قانونی خود را به نحو احسن انجام داد.

وی هشدار فرمانده سپاه به خاتمی و جریان‌های سیاسی برای لزوم اعلام برائت از سران فتنه را وظیفه قانونی سرلشگر جعفری دانست و گفت:‌ آقایان چطور انتظار دارند که فرمانده سپاه پاسداران در برابر همراهی برخی جریان‌های سیاسی با آمریکا و اسرائیل سکوت کند و هیچ موضعی نگیرد؛‌ مقاومت در برابر عوامل آمریکا و اسرائیل، ورود به کشمکش‌های سیاسی نیست. ممکن است این کار در عرصه دیپلماتیک یک اقدام سیاسی باشد اما نمی‌توان به این بهانه سپاه پاسداران از وظیفه قانونی خود منع کرد.

وی در پایان از قوه قضاییه خواست با هتاکان به سپاه پاسداران به طور جدی و قاطع برخورد قانونی کنند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet