هدر اصلی
1390/04/21 11:18:22
سرویس دیگر رسانه‌ها
پاسخ عضو کمیسیون امنیت ملی به اظهارات وزیر دفاع آمریکا

تمام گروه‌های تروریستی عراق مولود آمریکا هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا در رابطه با ایران، تأکید کرد: تمام گروه‌هایی که در عراق مسلمانان این کشور را قتل عام می‌کنند، همگی مولود آمریکا بوده و قصد دارند که عراق را نا‌امن جلوه دهند.
تمام گروه‌های تروریستی عراق مولود آمریکا هستند عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا در رابطه با ایران، تأکید کرد: تمام گروه‌هایی که در عراق مسلمانان این کشور را قتل عام می‌کنند، همگی مولود آمریکا بوده و قصد دارند که عراق را نا‌امن جلوه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg تمام,گروه‌های,تروریستی,عراق,مولود,آمریکا,هستند Icana

پرویز سروری نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درگفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر "لیون پانه‌تا " وزیر دفاع آمریکا در رابطه با تسلیح تروریست‌های عراق توسط ایران گفت: سخنان وزیر دفاع آمریکا یک فرافکنی آشکار است چرا‌که آنها قصد دارند که با این‌گونه اظهارات از زیر بار شکست‌های متعدد خود فرار کنند.

وی افزود: گروه‌هایی که امروز در عراق دست به عملیات تروریستی می‌زنند، همگی مولود آمریکا هستند البته اسناد نشان می‌دهد که بیشترین عملیات‌های تروریستی رخ داده در عراق، توسط القاعده انجام شده است؛ گروهی که ایالات متحده مستقیماً از آن پشتیبانی می‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد:‌ تمام گروه‌هایی که در عراق اقدام به کشتار مسلمانان این کشور می‌کنند، همگی مولود آمریکا بوده و قصد دارند‌ عراق را نا‌امن جلوه دهند.

سروری با اشاره به این ادعای وزیر دفاع آمریکا که گفته بود شیعیان تسلیح شده توسط ایران، عملیات‌های تروریستی عراق را انجام می‌دهند، تأکید کرد: در مقابل همه اقداماتی که آمریکایی‌ها با پشتیبانی از تروریست‌ها در عراق انجام می‌دهند، شیعیان همواره سعی در ایجاد صلح، ثبات و امنیت در عراق دارند.

وی خاطرنشان کرد:‌ آمریکایی‌ها با ادعای ایجاد صلح و ثبات وارد عراق شدند اما متأسفانه با مجموعه عملکردی که داشتند، عراق را نا‌امن کرده و دست به جنایت و کشتار مردم مظلوم عراق زدند.

"اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا نشان داد که ایالات متحده قصد دارد‌ ضعف و شکست خود در عراق را متوجه ایران کرده و نهایتاً جمهوری اسلامی را در زمینه شکست‌های خود متهم معرفی کند، اما قطعاً آنها از این پروژه هم سودی نخواهند برد. "

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه "بهتر است آمریکایی‌ها باید سریعاً نظامیان خود را از منطقه خارج کنند "، نتیجه خروج نظامیان آمریکایی از منطقه را تحقق صلح و ثبات در کشورهای تحت سلطه استکبار دانست.

سروری ادامه داد: این آمریکایی‌ها هستند که منطقه را نا‌امن کرده‌اند و متأسفانه اظهارات اخیر وزیر دفاع این کشور نیز کاملا غیر‌کارشناسی و فرافکنی برای جبران ناموفق بودن هزینه‌های سنگین ایالات متحده در عراق مطرح شده است.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet