هدر موبایل
1390/04/21 11:51:11
سرویس استان ها
جمشید‌زهی خبرداد؛

بهره‌برداری از کارخانه آرد شهرستان سراوان در آینده نزدیک

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هم اکنون کارخانه آرد شهرستان سراوان حدود ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: ساخت این کارخانه برای حدود ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد می‌کند.
بهره‌برداری از کارخانه آرد شهرستان سراوان در آینده نزدیک نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هم اکنون کارخانه آرد شهرستان سراوان حدود 98 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: ساخت این کارخانه برای حدود 500 نفر اشتغال ایجاد می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/2757.jpg بهره‌برداری,از,کارخانه,آرد,شهرستان,سراوان,در,آینده,نزدیک Icana

"عبدالعزیز جمشیدزهی" در گفت‌و گو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، با بیان این که  کارخانه آرد سراوان از سوی بخش خصوصی در سال 83 سرمایه‌گذاری شده است، افزود: بخش خصوصی حدود دو میلیارد و 500 میلیون تومان در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هم‌اکنون پروژه کارخانه آرد شهرستان سراوان حدود 98 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: این کارخانه در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان این که کارخانه آرد شهرستان سراوان در مساحتی حدود چهل هزار متر مربع ساخته شده است، افزود: این کارخانه سالانه ظرفیت تولید حدود 120 هزار تن آرد را دارد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان این که بهره‌برداری از کارخانه آرد شهرستان سراوان فواید فراوانی را برای منطقه به همراه دارد، تاکید کرد: با اتمام این پروژه حدود پانصد نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم به کار مشغول می‌شوند.

شهرستان سراوان با وسعت 28408 کیلومتر مربع در فاصله 343 کیلومتری زاهدان با جمعیتی بالغ بر 172149 نفر واقع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet