هدر اصلی
1390/04/21 12:12:53
سرویس اجتماعی
محمدی خبر داد:

هفته آینده؛ نخستین جلسه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست

نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست، از تشکیل نخستین جلسه کمیته متبوعش در هفته آینده خبر داد و تاکید کرد که هدف این کمیته تخریب سازمان محیط زیست و یا مچگیری نیست، بلکه تقویت این سازمان است.
هفته آینده؛ نخستین جلسه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست نایب رییس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست، از تشکیل نخستین جلسه کمیته متبوعش در هفته آینده خبر داد و تاکید کرد که هدف این کمیته تخریب سازمان محیط زیست و یا مچگیری نیست، بلکه تقویت این سازمان است. https://cdn.icana.ir/d/019/6836.jpg هفته,آینده؛,نخستین,جلسه,کمیته,تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,محیط,زیست Icana

"قاسم محمدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir)، افزود: پنج نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی به عنوان اعضای هیئت رییسه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست انتخاب شدند و هفته آینده، نخستین جلسه خود را برگزار می‌کند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس،‌ اظهار امیدواری کرد که این تحقیق و تفحص به تقویت و اصلاح سازمان محیط زیست منجر شود.

یو گفت: ما در این کمیته قصد داریم عملکرد، کارکرد و برنامه‌های سازمان را با قانون و مدیریت اجرایی تطبیق دهیم و به دنبال تخریب و مچگیری نیستیم.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، در ادامه تصریح کرد: برداشت منطقی و علمی ما این است که سازمان محیط زیست دوره اوج علمی و بین‌المللی را در حال حاضر تجربه می‌کند، بنابراین ما نیز از تحقیق و تفحص به عنوان یک روش قانونی برای کمک به کارآمدی این سازمان استفاده کردیم.

هشتم خرداد ماه سال جاری در حالی که تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست در کمیسیون کشاورزی به تصویب نرسیده بود، در صحن علنی مجلس این تقاضا به تصویب رسید.

تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست و به درخواست "یونس اسدی" نماینده مشکین شهر از سوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی ارائه شد. ریخت و پاش‌های مالی، کارشکنی‌های بکارگیری از مدیران و همچنین عدم مهار ریزگردهای موجود در هوا و عدم توجه به محیط زیست از دلایل تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست مطرح شده که با رای نمایندگان مجلس به تصویب رسید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet