هفته دفاع مقدس
1390/04/22 13:10:08
سرویس استان ها
بائوج‌لاهوتی خبر داد:

بهره‌برداری از کشتارگاه صنعتی لنگرود تا اسفند ماه 90

نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان این که پروژه کشتارگاه صنعتی شهرستان لنگرود حدود هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: این پروژه تا اواخر اسفند امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
بهره‌برداری از کشتارگاه صنعتی لنگرود تا اسفند ماه 90 نماینده مردم لنگرود در مجلس با بیان این که پروژه کشتارگاه صنعتی شهرستان لنگرود حدود هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، گفت: این پروژه تا اواخر اسفند امسال به بهره‌برداری می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/3027.jpg بهره‌برداری,از,کشتارگاه,صنعتی,لنگرود,تا,اسفند,ماه,90 Icana

"مهرداد بائوج‌لاهوتی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت (www.icana.ir) با بیان این که هم‌اکنون در استان گیلان به‌ویژه شهرستان لنگرود کشتارگاه‌های سنتی دایر است، افزود: این گونه کشتارگاه‌ها به علت نبود مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب بسیار غیربهداشتی هستند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که گوشت‌های استحصال شده از سوی کشتارگاه‌های سنتی باعث بیماری مردم می‌شود، تصریح کرد: هم‌اکنون در سطح استان، مسئولان اقدام به جمع‌آوری و بستن این گونه کشتارگاه‌ها کرده‌اند.

نماینده یک دوره مجلس با بیان این که کشتارگاه‌های صنعتی نسبت به کشتارگاه‌های سنتی از مزیت‌های بیشتری برخوردار هستند، افزود: انجام کشتار‌های بهداشتی و مناسب، استفاده از تمام اجزای دام و بسته‌بندی مناسب محصول از مزیت‌های کشتارگاه‌های صنعتی به‌شمار می‌آید.

بائوج‌لاهوتی با بیان این که هم‌اکنون سه کشتارگاه صنعتی در شهرهای تربت حیدریه، صومعه‌سرا و لنگرود در حال ساخت است، یاد‌آور شد: در حال حاضر کشتارگاه شهر لنگرود حدود هفتاد درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که کشتارگاه صنعتی شهر لنگرود در اسفند امسال به بهره‌برداری می‌رسد، تأکید کرد: این کشتارگاه حدود 17 شهر منطقه را تحت پوشش قرار می‌دهد.

شهرستان لنگرود با وسعتی حدود ۹۰۰ کیلومترمربع در ناحیه شرق گیلان قرار گرفته است و فاصله آن با مرکز استان ۶۰ کیلومتر است، لنگرود از شمال به دریای خزر، از جنوب و غرب به لاهیجان و از شرق به رودسر منتهی می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet