ولادت حضرت امام رضا (ع)
1390/04/21 18:30:59
سرویس دیگر رسانه‌ها

باهنر و متکی نمایندگان جبهه پیروان در کمیته واحد اصولگرایان شدند

محمدرضا باهنر و منوچهر متکی به عنوان نمایندگان جبهه پیروان خط امام و رهبری در کمیته واحد اصولگرایان انتخاب شدند.
باهنر و متکی نمایندگان جبهه پیروان در کمیته واحد اصولگرایان شدند محمدرضا باهنر و منوچهر متکی به عنوان نمایندگان جبهه پیروان خط امام و رهبری در کمیته واحد اصولگرایان انتخاب شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg باهنر,و,متکی,نمایندگان,جبهه,پیروان,در,کمیته,واحد,اصولگرایان,شدند Icana

به گزارش مهر، کمیته نظارت و داوری اصولگرایان "منوچهر متکی" و "محمد رضا باهنر" را بعنوان دو عضو این تشکل سیاسی در کمیته واحد اصولگرایان انتخاب کرد.

پیش از این "سیدکمال سجادی" سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از معرفی محمدرضا باهنر، منوچهر متکی، "محمد‌نبی حبیبی" و "محسن کوهکن" به کمیته وحدت اصولگرایان خبر داده بود و کمیته 7 نفره اصولگرایان، محمد رضا باهنر و منوچهر متکی را به عنوان نمایندگان جبهه پیروان خط امام و رهبری انتخاب کرد.

همچنین "حسین فدایی، "علیرضا زاکانی"، "محمد دهقان" و "احمد نجابت" به عنوان نمایندگان "اصولگرایان تحول‌خواه" به کمیته واحد اصولگرایان معرفی شده اند.

کمیته وحدت اصولگرایان ‌‌ترکیبی از دو کمیته 7 و 8 نفره (7+8) است‌ که کمیته 7نفره متشکل از نمایندگان ‌جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم‌ (4 نفر) و اعضای کمیته سه نفره شامل عسگراولادی، حداد‌عادل و ولایتی ‌است، کمیته 8 نفره نیز شامل نمایندگانی از گروه های مختلف اصولگرا است .

بنا بر این گزارش "جبهه نیروهای انقلاب" (رایحه خوش خدمت) هنوز نمایندگان خود را به کمیته واحد اصولگرایان معرفی نکرده است .

کمیته 7 نفره از میان نمایندگان معرفی شده هرسه طیف جبهه پیروان خط امام و رهبری، اصولگرایان تحول خواه و جبهه نیروهای انقلاب 2 نفر را به عنوان نماینده آن طیف در کمیته 7+8 می پذیرد.

همچنین قرار است برخی چهره های اصولگرا همچون علی لاریجانی و محمد باقر قالیباف نیز هر کدام به این کمیته یک نماینده معرفی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet