هدر موبایل
1390/04/22 12:35:57
سرویس دیگر رسانه‌ها

طرح های جدید مجلس برای برخورد با مجرمین جرایم رایانه ای

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ کمیسیون امنیت ملی مجلس برای رفع خلا قانونی برخورد با مجرمین جرایم رایانه ای و هکرها طرح های ویژه را در دستور کار خود دارد.
طرح های جدید مجلس برای برخورد با مجرمین جرایم رایانه ای عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:‌ کمیسیون امنیت ملی مجلس برای رفع خلا قانونی برخورد با مجرمین جرایم رایانه ای و هکرها طرح های ویژه را در دستور کار خود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg طرح,های,جدید,مجلس,برای,برخورد,با,مجرمین,جرایم,رایانه,ای Icana

 سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در رابطه با وضع قانون مجازات برای متخلفین در بخش مجازی با اشاره به قانون مجازات جرائم رایانه ای افزود: مجلس و کمیسیون امنیت ملی برای رفع ابهامات یا پر کردن خلاهای قانونی در خصوص جرایم رایانه ای تصویب طرح های لازم را در دستور کار خود دارد و لوایح مربوط به این بخش را مورد بررسی و تصویب قرار خواهد داد.

وی در ادامه اظهار داشت:‌ مشکلات دنیای مجازی محدود به ایران نبوده و کشورهای پیشرفته جهان نیز مورد تهاجم هکرها و به سرقت رفتن اطلاعاتشان توسط این افراد قرار دارند.

نقوی حسینی در ادامه اظهار داشت: امروزه جمهوری اسلامی ایران نیز در بخش جنگ سایبری توانمندی های خود را نشان داده و ضمن دفاع از سایت های هسته ای خود در برابر حملات دشمن سایت های موشکی و هسته ای رژیم صهیونیستی را مورد تهاجم قرار داده است

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet