هدر موبایل
1386/03/23 11:20:00
سرویس صحن
سهمیه‌بندی بنزین مردم را با مشکل مواجه می‌کند

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین مردم را با مشکل مواجه خواهد کرد.

قدرت‌الله ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، درخصوص وضعیت بنزین و سهیمه‌بندی آن گفت: شخصاً مخالف سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین هستم.

قدرت‌الله ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، درخصوص وضعیت بنزین و سهیمه‌بندی آن گفت: شخصاً مخالف سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین هستم.

وی با اشاره به مخالفت برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخصوص این سهمیه‌بندی افزود: نزدیک به 200 نماینده در خصوص طرح سهمیه‌بندی بنزین طرحی را نوشته‌اند و شاید طی هفته جاری در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

وی اظهار داشت :هنوز راهکارهای اساسی درخصوص سهمیه‌بندی بنزین صورت نگرفته و ما نمی‌توانیم طرح سهمیه‌بندی بنزین را اجرا کنیم.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در صورت اجرای این طرح باید سهمیه‌بندی به‌گونه‌ای انجام شود که جوابگوی نیاز مردم باشد.

ایمانی با بیان این‌که به محض سهمیه‌بندی بنزین ناوگان درون و برون‌شهری استان با مشکل مواجه خواهد شد، گفت: تا زمانی که طرح جامع، کامل و مردم‌پسندی درخصوص بنزین تهیه و تدوین نشود، سهمیه‌بندی نباید صورت گیرد.

وی درخصوص افزایش قیمت بنزین نیز بیان داشت: افزایش قیمت بنزین تبعاتی همچون افزایش قیمت کالاهای مصرفی و مورد نیاز مردم را به همراه داشته که این امر به ضرر مردم است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی درخصوص کارت سوخت خودروها اظهار داشت: بهره‌گیری ازکارت سوخت نه تنها مصرف را کم نکرده بلکه باعث افزایش مصرف نیز شده است.

ایمانی تصریح کرد: قبل از استفاده از کارت سوخت، مصرف بنزین در کشور روزانه 73 میلیون لیتر بود که درحال حاضر به 90 میلیون لیتر در روز رسیده است.

وی یکی دیگر از مشکلات طرح سهمیه‌بندی بنزین را ذخیره‌سازی این سوخت در منازل عنوان کرد و اظهار داشت: یکی دیگر از مشکلات عمده طرح سهمیه‌بندی این است که مردم به واسطه رفع نیاز خود بنزین را در منازل ذخیره کرده که این بسیار خطرناک است.

ایمانی در خاتمه گفت: امید می‌رود به زودی راه حل اساسی در خصوص وضعیت سهمیه‌بندی بنزین ارائه و تصمیم‌گیری مناسب در این خصوص صورت گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet