ایام محرم 1398
1390/07/26 08:08:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
امیر طاهرخانی:

محاکمه علنی اختلاسگران، اعتماد مردم را تقویت می‌کند

نماینده مردم تاکستان در مجلس، با تأکید‌بر مجازات متهمان پرونده اختلاس سه‌هزار میلیاردی، گفت: محاکمه علنی متهمان این پرونده، اعتماد عمومی به نظام بانکی کشور را باز می‌گرداند.
محاکمه علنی اختلاسگران، اعتماد مردم را تقویت می‌کند نماینده مردم تاکستان در مجلس، با تأکید‌بر مجازات متهمان پرونده اختلاس سه‌هزار میلیاردی، گفت: محاکمه علنی متهمان این پرونده، اعتماد عمومی به نظام بانکی کشور را باز می‌گرداند. https://cdn.icana.ir/d/019/10028.jpg محاکمه,علنی,اختلاسگران،,اعتماد,مردم,را,تقویت,می‌کند Icana

به‌گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، امیر طاهرخانی در گفت‌و‌گو با روزنامه ولایت قزوین، افزود: پیگیری درباره پرونده موسوم به اختلاس سه‌هزار میلیارد تومانی، ادامه دارد و مجلس روی این موضوع حساس بوده و خواستار برخورد با خاطیان است.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: این‌ که به‌طور دقیق کدام یک از مدیران و مسئولان در این پرونده مقصر بوده و تخلف کرده‌اند، در بررسی‌های بیشتر و در ادامه رسیدگی‌های مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: آن‌چه مسلم است قوه قضائیه باید اراده قوی برای برخورد جدی با متخلفان را داشته باشد تا اعتماد مردم به دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها بازگردد و تقویت شود، اگر برخورد لازم صورت نگیرد، دیگر مردم اعتماد نکرده و سرمایه‌گذاری نخواهند کرد و رکود اقتصادی در کشور بیشتر خواهد شد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم، در پاسخ به این سؤال که نظر شما نسبت به برگزاری علنی دادگاه این پرونده چیست، بیان کرد: طبیعی است که این دادگاه باید علنی تشکیل شود چون که این پرونده به تک‌تک آحاد مردم مربوط است و بهتر است که مردم در جریان این پرونده و دادگاه آن قرار گیرند، اگر این دادگاه علنی برگزار شود، اعتماد مردم به نظام و مسئولان تقویت خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد هر کس که در این پرونده مقصر است به شدیدترین وضع مجازات شود، این دست‌های ناپاک در اقتصاد باید قطع شوند تا دیگر در روند فعالیت اقتصادی اختلال ایجاد نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet