هدر موبایل
1390/07/20 11:02:32
سرویس اقتصادی
حسینی قطب‌آبادی با انتقاد از افزایش قیمت خودور؛

مصرف‌کنندگان بهای اضافی کدام خلاقیت جدید خودروسازان را پرداخت می‌کنند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که هر ساله به بهانه‌های مختلف شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم، گفت: مشخص نیست مصرف کنندگان بهای اضافی ناشی از افزایش قیمت را به دلیل کدام خلاقیت و خدمت جدید خودروسازان پرداخت می‌کنند
مصرف‌کنندگان بهای اضافی کدام خلاقیت جدید خودروسازان را پرداخت می‌کنند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این‌که هر ساله به بهانه‌های مختلف شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم، گفت: مشخص نیست مصرف کنندگان بهای اضافی ناشی از افزایش قیمت را به دلیل کدام خلاقیت و خدمت جدید خودروسازان پرداخت می‌کنند https://cdn.icana.ir/d/019/1008.jpg مصرف‌کنندگان,بهای,اضافی,کدام,خلاقیت,جدید,خودروسازان,را,پرداخت,می‌کنند Icana

مصطفی حسینی قطب‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خانه ملت با انتقاد از افزایش قیمت محصولات دو شرکت خودروسازی کشور گفت: دو خودروساز بزرگ کشور در طول سال‌های گذشته نشان دادند که بازار را هرگونه که بخواهند اداره می‌کنند.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی افزود: دو شرکت خودروساز داخلی هر ساله ابتدا با جوسازی رسانه‌ای خبر افزایش قیمت محصولات خود را در سطح جامعه منتشر می‌کنند و پس از مدتی و با آماده شدن افکار عمومی به تدریج قیمت محصولات خود را افزایش می‌دهند.

 

از چند ماه گذشته زمزمه‌های افزایش قیمت آغاز شده بود

حسینی قطب‌آبادی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز شاهد افزایش قیمت خودروهای تولید داخل هستیم که زمزمه‌های این افزایش قیمت از چند ماه پیش آغاز شده بود.

وی با تأکید بر کیفیت پایین خودروهای تولید داخل گفت: مشخص نیست که این افزایش قیمت به چه علتی انجام شده است، زیرا هیچ گونه تغییری در کیفیت خودروهای داخلی مشاهده نمی‌شود و کیفیت این خودروها اگر نازل نشده باشد به طور حتم ارتقا نیافته است.

 

حمایت‌های بی‌دریغ دولت از خودروسازان و افزایش قیمت خودروهای بی‌کیفیت

نماینده مردم شهر بابک در مجلس ادامه داد: هم‌اکنون دو خوردو ساز بزرگ کشور به‌علت داشتن حمایت‌های بی‌دریغ دولت و داشتن انحصار در بازار ایران از سودهای کلانی بهره می‌برند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم یادآور شد: اگر افزایش قیمت خودروهای داخلی با افزایش کیفیت این خوردوها همراه بود، مشکل آنچنانی پیش نمی‌آمد، ولی هم‌اکنون برای همه مردم سئوال است که این افزایش قیمت برای تغییر در کدام بخش از خودروهای داخلی و کیفیت نازل آنها اتفاق افتاده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet