هدر موبایل
1390/07/20 08:17:00
سرویس اجتماعی
اخوان‌بیطرف:

همکاری با نیروی انتظامی نظم جامعه را تامین می‌کند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر نیروی انتظامی با مردم و حفظ نظم و اقتدار در جامعه، خواستار همکاری همگانی با این نیرو شد.
همکاری با نیروی انتظامی نظم جامعه را تامین می‌کند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم تعامل بیشتر نیروی انتظامی با مردم و حفظ نظم و اقتدار در جامعه، خواستار همکاری همگانی با این نیرو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/11400.jpg همکاری,با,نیروی,انتظامی,نظم,جامعه,را,تامین,می‌کند Icana

نیره اخوان‌بیطرف در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه نیروی انتظامی باید به لحاظ امنیت منظم‌ترین و از نظر اقتدار مقتدرترین باشد، اظهار کرد: نیروی انتظامی همواره سعی کرده است که وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهد؛ اما در برخی موارد نتیجه این زحمات مطلوب نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه کمتر دستگاهی در بحث حجاب و عفاف همکاری لازم را می‌کنند و این موضوع منتج به ناکارآمدی نیروی انتظامی در برخورد با این مسئله شده است.

این عضو فراکسیون زنان مجلس، با تاکید بر لزوم  همکاری همه دستگاه‌ها درباه مبارزه با بدحجابی، تصریح کرد: بحث حجاب در تامین امنیت اجتماعی تاثیرگذار است و متاسفانه رعایت نکردن و بی‌توجهی به آن آسیب‌های جدی به امنیت جامعه وارد می‌کند.

هفته گرامیداشت نیروی انتظامی از 13 مهر ماه سال جار با شعار « سهم من در امنیت و آرامش » آغاز شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet