انتخابات ریاست جمهوری
1390/07/19 17:37:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزت‌الله یوسفیان‌ملا:

لاریجانی مقبولیت زیادی در میان اصولگرایان مجلس دارد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با بیان اینکه علی لاریجانی مقبولیت بسیار بالایی در میان اصولگرایان دارند، تأکید کرد: لاریجانی در مجلس هشتم هر سال از سال قبل بیشتر رأی آوردند؛ باید پذیرفت ایشان چهره‌ای شاخص و مقبول اکثریت نمایندگان مجلس هشتم هستند و از سوی نمایندگان اصولگرا نیز به شدت حمایت می‌شوند.
لاریجانی مقبولیت زیادی در میان اصولگرایان مجلس دارد یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با بیان اینکه علی لاریجانی مقبولیت بسیار بالایی در میان اصولگرایان دارند، تأکید کرد: لاریجانی در مجلس هشتم هر سال از سال قبل بیشتر رأی آوردند؛ باید پذیرفت ایشان چهره‌ای شاخص و مقبول اکثریت نمایندگان مجلس هشتم هستند و از سوی نمایندگان اصولگرا نیز به شدت حمایت می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/1054.jpg لاریجانی,مقبولیت,زیادی,در,میان,اصولگرایان,مجلس,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت، عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاراندر باره انتقاد برخی افراد به نشست 150 نماینده با رئیس مجلس گفت: اصولگرایان مجلس از دکتر لاریجانی درخواست تشکیل جلسه کردند، که با حضور ایشان این جلسه تشکیل شد و محور کلی این جلسه در راستای حمایت از روند کلی وحدت اصولگرایان و مکانیزم 7+8 به مدیریت آیت الله مهدوی کنی بود.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی افزود: این جلسه برای تقویت 8+7 و در راستای روند وحدت اصولگرایان بوده و با خواست اکثریت اصولگرایان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این دیدار به تدریج تعداد شرکت‌کنندگان بیشتر شد، تا جایی که ظرفیت سالن کمیسیون تلفیق پر شد و جلسه به ناچار در سالن مشروطه که ظرفیت بیشتری دارد، منتقل شد.

یوسفیان ملا با بیان اینکه معمولاً نمایندگان به صورت انفرادی، جمعی و یا در قالب کمیسیون‌ها و فراکسیون‌ها به طور طبیعی و مستمر با رئیس مجلس نشست دارند گفت: این جلسه به درخواست خود نمایندگان اصولگرا انجام شد و ما نمایندگان به نمایندگان دیگر نیز گفتیم تا برای دیدار بیایند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس افزود: در این جلسه تأکید شد، نماینده معرفی شده از سوی دکتر لاریجانی به کمیته 7+8، نماینده تمام اصولگرایان مستقل مجلس در کمیته وحدت بخش اصولگرایان است.

وی ادامه داد: بیش از 150 نماینده در این جلسه حاضر بودند و از دکتر لاریجانی و تلاش برای وحدت اصولگرایان در انتخابات تحت مدیریت آیت الله مهدوی کنی حمایت به عمل آمد.

این عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم با بیان اینکه آقای لاریجانی مقبولیت بسیار بالایی در میان اصولگرایان دارند و در مجلس هشتم هر سال از سال قبل بیشتر رأی آوردند و این اتفاقی است که در طی مجالس قبل اتفاق نیافتاده است، گفت: باید پذیرفت ایشان چهره‌ای شاخص و مقبول اکثریت نمایندگان مجلس هشتم هستند و از سوی نمایندگان اصولگرا نیز به شدت حمایت می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet