هدر موبایل
1390/07/19 17:46:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عباسپور:

براساس قانون هرگونه استخدامی باید از طریق برگزاری آزمون باشد

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد:معلمی نیازمند افراد زبده است به تعبیر بهتر زبده‌ترین افراد هر جامعه‌ای باید به شغل معلمی بپردازند.
براساس قانون هرگونه استخدامی باید از طریق برگزاری آزمون باشد رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد:معلمی نیازمند افراد زبده است به تعبیر بهتر زبده‌ترین افراد هر جامعه‌ای باید به شغل معلمی بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/192.jpg براساس,قانون,هرگونه,استخدامی,باید,از,طریق,برگزاری,آزمون,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی عباسپور تهرانی‌فرد با بیان اینکه طرحی درخصوص استخدام فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارایه نشده است،به ایسنا  تصریح کرد: بر اساس ضوابط قانونی موجود هرگونه استخدامی باید از طریق برگزاری آزمون باشد، ضمن این‌که در قانون برنامه پنج ساله پنجم مزایای خاصی برای استخدام در نظر گرفته نمی‌شود اما در شرایط مساوی می‌توان برای فرزندان فرهنگیان اولویت قائل شد.

نماینده مردم تهران در مجلس،معلمی را مسوولیتی سنگین و رسالتی خطیر دانست و تاکید کرد:معلمی نیازمند افراد زبده است به تعبیر بهتر زبده‌ترین افراد هر جامعه‌ای باید به شغل معلمی بپردازند، البته متاسفانه بکارگیری معلمان حق‌التدریس و در اوج آن به کار گیری معلمان شرکتی و ورود آموزشیاران نهضت سوادآموزی مقداری از ابهت و عظمت شغل معلمی کاسته است.

عباسپور افزود:همانطور که در بین معلمان حق‌التدریس یا شرکتی یا آموزشیاران نهضت سوادآموزی افراد زبده‌ای وجود دارند که دارای مدارک بسیار بالایی حتی دکترا بوده و برای آموزش و پرورش بسیار ارزشمند هستند افرادی هم وجود دارند که حتی توانمندی نوشتن یک نامه را ندارند و اگر نامه‌ای بنویسند پر از غلط است.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درپایان با تاکید به اینکه جایگاه معلمی اقتضاء می‌کند بهترین افراد در آن قرار گیرند، خاطرنشان کرد: البته در شرایط مساوی کسی که وابسته به خانواده فرهنگی است برای ما اولویت بیشتری دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet